Gea door Cvd

Maandag 19 september 2016

Sinds september is Cvd Agenturen de agent in het zuiden en midden van Nederland voor gordijnstoffen van interieurstoffengrossier Gea uit Maasmechelen.
Gea door Cvd

Cvd Agenturen van Corné van Dommele heeft al andere labels in zijn portefeuille: Johan van den Acker, Diabolo, Evans Textile, Fabula Living (ook door Left Label Collections), Flora Carpets en dus nu ook de gordijnstoffen van Gea.

Daarnaast is Gea leverancier van meubelstoffen van het Deense Gabriel en Oostenrijkse Backhausen. Met de projectcollectie met Trevira cs garens richt het bedrijf zich tevens op de projectmarkt.

 



Links

www.backhausen.com
www.cvdagenturen.nl
www.diabolofabrics.be
www.evans-textiles.com
www.fabula-living.com
www.floracarpets.eu
www.gabriel.dk
www.gea-interieurtextiel.be
www.leftlabel.nl
www.vandenacker.nl

Tags

Nieuws, interieur, inrichting, woon, wonen, woning, interieurbekleding, stof, meubelstof, gordijn, bekleding, decoratie, raambekleding, raamdecoratie, meubelbekleding, textiel, interieurtextiel, confectioneren, geconfectioneerd, confectie

Gerelateerd nieuws
Vloeren van Stanley
Het bekende gereedschapsmerk Stanley® kiest voor samenwerking met Area Floors en I4f voor de introductie van een collectie PVC klikvloeren.
lees verder
Behang met tradities
Eijffinger introduceert de nieuwe behangcollectie Roots, gebaseerd op natuur en tradities.
lees verder
 
Riverevents vaart langs steden
lees verder
Prijsverlagingen Ikea
Ikea investeert €1,2 miljard in prijsverlagingen in Europa om terughoudende consumenten aan te trekken.
lees verder
FFD wordt EFD
Flanders Flooring Days gaat vanaf 2028 verder als European Flooring Days. De nieuwe naam weerspiegelt de internationale schaal die het event de voorbije vijf edities heeft opgebouwd, met Vlaanderen als vaste thuisbasis.
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden