Gaverzicht partner XXXLutz

Maandag 17 juni 2024

Het Belgische Meubelen Gaverzicht heeft een exclusief partnership gesloten met de Oostenrijkse XXXLutz-groep, die actief is in 14 Europese landen.
Gaverzicht partner XXXLutz

Dankzij deze samenwerking met XXXLutz krijgt Gaverzicht, dat dit jaar 75 jaar bestaat, toegang tot het uitgebreide internationale aankoopnetwerk van Giga International waarmee het bedrijf onder meer zijn voortbestaan wil garanderen door optimaal te kunnen profiteren van de schaalvoordelen.


De merknaam Gaverzicht blijft behouden en het management blijft in handen van de familie Bekaert. Voor de 130 medewerkers verandert er niets; zij blijven werkzaam in de vestigingen in Deerlijk en Moeskroen. Voor de klanten betekent het partnership volgens het bedrijf een sterker commercieel aanbod, waarbij Gaverzicht in wil spelen op veranderende verwachtingen van de klant. Hierbij wordt geïnvesteerd in zowel de digitale als fysieke klantervaring.


Giga omvat 16 verschillende merken in 14 Europese landen en meer dan 770 winkels. Ze beschikken over drie inkoopdivisies. Leden van het netwerk zijn onder andere But, Conforama, Poco, Pfister, Möbelix, Mömax en Home24.



Links

www.gaverzicht.be
www.xxxlutz.at
www.giga-verband.com/en

Tags

Nieuws, interieur, inrichting, wonen, woon, woning, woninginrichter, retail, etail, winkel, online, meubelen, accessoires, decoratie, economie. meubel, meubelwinkel, e-commerce, internet, woonwinkel, online, webwinkel, webshop, marktplaats, duitsland, frankrijk, dachregio, #xxxlutz, #gigaverband, #gaverzicht

Gerelateerd nieuws
Heimtextil in Milaan
Heimtextil viert de Milan Design Week en zet daarbij de samenwerking met Patricia Urquiola en Alcova Milano in de schijnwerpers.
lees verder
Design Meesterwerk
Jori introduceert met Andante een relatief lichte relaxfauteuil die gepositioneerd moet worden als een design meesterwerk, ontworpen door Jean-Pierre Audebert.
lees verder
Interesse in Fonq
De curatoren melden dat er veel interesse is in de woonwebshop Fonq uit Utrecht die eind maart failliet is gegaan. Een doorstart is dus mogelijk.
lees verder
 
Van der Veen nieuwe ceo Eichholtz
lees verder
Innovatie awards 2026
Innovatie als antwoord: de beurzen Techtextil en Texprocess in Frankfurt belonen oplossingen voor wereldwijde uitdagingen met de Innovation Awards 2026.
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden