Fusie Rodenburg en Moorlag

Donderdag 03 augustus 2023

Als gevolg van een jarenlange samenwerking, hebben Moorlag Projectbouw en Rodenburg Interieurs besloten om samen verder te gaan. Deze fusie heeft volgens mede eigenaar Erik Moorlag veel voordelen.
Fusie Rodenburg en Moorlag

Rodenburg Interieurs is gespecialiseerd in het ontwerpen en maken van interieurdelen op maat. Al meer dan 35 jaar bedenkt en maakt het bedrijf complete interieurs voor particulieren, bedrijven en overheidsinstellingen. Moorlag Projectbouw specialiseert zich in interieurbouw, metaalwerkzaamheden en exterieur timmerwerken.

 

Sinds de fusie heeft Moorlag Projectbouw en Rodenburg Interieurs er ook een afdeling bij om alles op het gebied van vloeren, raamdecoratie en zonwering aan te bieden. Interieurprofessionals en klanten zijn van harte welkom in de vernieuwde showroom aan de Giek 9 Drachten.



Links

www.rodenburginterieurs.nl
www.moorlagprojectbouw.nl

Tags

nieuws, interieur, fusie, overname, samnewerking, samenwerken, koop acquisitie, merger, gefuseerd, winkel, vloeren, raamdecoratie, inspiratie, interieuradvies, installatie, stoffeerders, montagedienst, vloerbedekking, gordijnen, interieurbouw, #rodenburgInterieurs, #moorlag

Gerelateerd nieuws
Nieuwe commisaris EK retail
Ondernemer Paul Berden van de bekende winkelketen Berden uit Venlo-Blerick treedt toe tot Raad van Commissarissen van EK Retail.
lees verder
Einde Nolte Germersheim
Het doek valt voor Nolte Möbel. Het bekende Duitse familiebedrijf sluit in juli 2025 definitief de deuren. De zoektocht naar een overnamekandidaat is mislukt, waardoor ook de laatste 230 werknemers hun baan verliezen.
lees verder
Ruim 3% groei detailhandel
De Nederlandse detailhandel heeft ruim 3% meer omgezet in maart, zo meldt het CBS. Meubels en woninginrichting daalden in omzet.
lees verder
 
Nieuwe directeur Kees Smit
lees verder
Casa failliet
Woonwinkelketen Casa is dinsdag officieel failliet verklaard. De Nederlandse winkels zijn woensdagochtend niet meer opengegaan. Een dramatische wending, maar geen onverwachte, sinds het faillissement van het Belgische moederbedrijf in maart.
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden