Fusie Pami en Robberechts

Woensdag 10 januari 2024

Pami en Robberechts, twee aanbieders van kantoormeubilair in België, fuseren. Door nauwer samen te werken, willen ze in een uitdagende economische context hun lokale marktpositie verder versterken en internationaal groeien.
Fusie Pami en Robberechts

Zowel Pami als Robberechts zijn al actief in België, Nederland, Frankrijk, Luxemburg en Duitsland. In Nederland heeft Pami een Experience Centre in Rotterdam. Samen realiseren ze een omzet van ca. € 80 miljoen met 320 medewerkers. Daarmee behoren ze tot de top-50 in de Europese markt van kantoormeubilair.

 

Op termijn mikt de gecombineerde groep, met Pami en Robberechts als commerciële speerpunten, op een plaats in de top-25. Door de krachten te bundelen willen Pami en Robberechts sterker inzetten op kwaliteit, innovatie en circulariteit. Productontwikkeling, onderzoek naar nieuwe technieken en naar het hergebruik van materialen vormt de basis waarop de groep haar toekomst duurzaam zal uitbouwen.

 

Hoewel elk bedrijf een eigen focus en expertise heeft en operationeel andere accenten legt, is het product- en dienstenaanbod volgens beide sterk complementair. Zo is Pami gespecialiseerd in maatwerk en Robberechts strerk op het gebied van automatisering. De werkgelegenheid blijft gegarandeerd en Pami en Robberechts blijven als standalone merken bestaan. Samen met Goswin Fijen en Olivier Robberechts stappen ook de gebroeders Hendrik en Lode Essers (links op de foto) mee in de nieuwe structuur.



Links

www.pami-kantoorinrichting.nl
www.pami.be

Tags

Nieuws, interieur, inrichting, kantoor, project, bureau, buro, meubelen, thuiswerk, werkplek, bureau, verstelbaar, hoogte, zit/sta, zit sta, elektrisch, fusie, samenwerking, #pami, #Robberechts

Gerelateerd nieuws
Rust en overzicht in de keuken
[Sponsored artikel] - De keuken is vaak een centrale plek waar allerlei zaken samenkomen. Dat zorgt er al snel voor dat het aanrecht helemaal vol staat. Om rust en overzicht te creëren: volg deze stappen om te ontrommelen.
lees verder
 
Luffa verkent grenzen
lees verder
Ontmoeting centraal op beurs
Jong talent en gevestigde merken samen in één designlandschap tijdens de beurs Destination Design 2026 in het Klokgebouw in Eindhoven.
lees verder
Pastoe bundelt drie designlabels
Spectrum, Rietveld Originals en Atelier Artiforte worden onder de naam Pastoe samengebracht. Zo ontstaat één Nederlands designmerk en een overkoepelende collectie die ruim een eeuw Nederlands design bundelt.
lees verder
 
Boffi, De Padova en ADL fuseren
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden