Frisse wind op de Woonbeurs

Woensdag 01 oktober 2014

Op dinsdag 30 september werd de 22ste editie van de Woonbeurs in de RAI officieel geopend door presentator Viktor Brand, die ook het nieuwe vtwonen tv-programma presenteert.
Frisse wind op de Woonbeurs

Bij de opening werden ook de WoonbeursPin award uitgereikt aan Linteloo, die Lex Pott had verkozen tot YNG TLNT 2014. Het thema voor deze Woonbeurs is ‘denim’. Volgens Ingrid van Schooten, manager van de Woonbeurs, betekent denim voor de organisatie 'terug naar de basis'. Denim is een stof die verbindt en die uit het hoofd en terug naar het hart gaat. Volgens Van Schooten wordt de beurs dit jaar gekenmerkt door optimisme, veelzijdigheid, gretige nieuwe ondernemers en heel veel nieuws. 

 

Er zijn veel primeurs, veel product-marktcombinaties als gevolg van ontwikkelingen. Vtwonen bestaat vijftig jaar en is niet alleen meer een blad maar een platform, inclusief tv-programma. Muurbloem bestaat vijftien jaar, Eigen Huis & Interieur lanceert de eigen collecties Blond en Luxe, Linteloo bestaat twintig jaar, het Secret House is door vtwonen ingericht als huis van ons Koningspaar, Jasno heeft papieren vouwgordijnen als noviteit, Janko de Jong een duurzame pellet kachel, de no-steel tafel van Jacco Bakker, de interactieve Swoof ledlamp van Yudo en zo is er nog heel veel nieuws te zien.

 

De Woonbeurs vindt plaats van 30 september t/m 5 oktober in de RAI in Amsterdam. 



Links

www.woonbeurs.nl

Tags

wonen, interieur, inspiratie, woonbeurs, woonevenement, meubel, bed, lamp, verlichting, stof, interieurbekleding, vloer, woonaccessoire

Gerelateerd nieuws
Trendz: variatie voor inspiratie
[Sponsored artikel] - Ontdek tijdens Trendz Najaar 2025 in de Evenementenhal in Gorinchem de kracht van variatie voor inkoop en inspiratie: voor ieder wat wils.
lees verder
 
M.O.W. 2025: groei en outdoor
lees verder
HNI neemt Steelcase over
De Amerikaanse kantoormeubelspecialist HNI Corporation neemt branchegenoot Steelcase Inc. over voor circa $ 2,2 miljard. De overname, op 4 augustus bekendgemaakt, brengt twee grote spelers met complementaire portfolio’s en dealernetwerken samen.
lees verder
Belang duurzaamheid voor klant
Steeds meer consumenten vinden duurzaamheid belangrijk bij hun aankoopbeslissing. Dat is een kans voor de hele sector: van retailer tot producent. Reden voor brancheorganisaties Inretail en Modint voor een campagne die feiten over duurzaamheid scheidt van fabels.
lees verder
 
Faillissementen Heckett bedmode
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden