Frisse wind op de Woonbeurs

Woensdag 01 oktober 2014

Op dinsdag 30 september werd de 22ste editie van de Woonbeurs in de RAI officieel geopend door presentator Viktor Brand, die ook het nieuwe vtwonen tv-programma presenteert.
Frisse wind op de Woonbeurs

Bij de opening werden ook de WoonbeursPin award uitgereikt aan Linteloo, die Lex Pott had verkozen tot YNG TLNT 2014. Het thema voor deze Woonbeurs is ‘denim’. Volgens Ingrid van Schooten, manager van de Woonbeurs, betekent denim voor de organisatie 'terug naar de basis'. Denim is een stof die verbindt en die uit het hoofd en terug naar het hart gaat. Volgens Van Schooten wordt de beurs dit jaar gekenmerkt door optimisme, veelzijdigheid, gretige nieuwe ondernemers en heel veel nieuws. 

 

Er zijn veel primeurs, veel product-marktcombinaties als gevolg van ontwikkelingen. Vtwonen bestaat vijftig jaar en is niet alleen meer een blad maar een platform, inclusief tv-programma. Muurbloem bestaat vijftien jaar, Eigen Huis & Interieur lanceert de eigen collecties Blond en Luxe, Linteloo bestaat twintig jaar, het Secret House is door vtwonen ingericht als huis van ons Koningspaar, Jasno heeft papieren vouwgordijnen als noviteit, Janko de Jong een duurzame pellet kachel, de no-steel tafel van Jacco Bakker, de interactieve Swoof ledlamp van Yudo en zo is er nog heel veel nieuws te zien.

 

De Woonbeurs vindt plaats van 30 september t/m 5 oktober in de RAI in Amsterdam. 



Links

www.woonbeurs.nl

Tags

wonen, interieur, inspiratie, woonbeurs, woonevenement, meubel, bed, lamp, verlichting, stof, interieurbekleding, vloer, woonaccessoire

Gerelateerd nieuws
Meubelbeurs 2025: klaar voor groei
De Meubelbeurs Brussel 2025 krijgt vorm en zet grote stappen vooruit. De hallen zijn voor meer dan 90% gevuld, met een aanbod dat sterker en veelzijdiger is dan ooit.
lees verder
Vloerkleden inspireren handdoeken
Suite702 introduceert de handdoekencollectie Blend met ontwerper Lex Pott, die geïnspireerd is op zijn eerdere karpettencollectie voor het bedrijf.
lees verder
 
Hele brede en lange PVC vloer
lees verder
 
Spoga+Gafa 2025 weg naar toekomst
lees verder
Waarom Trendz Najaar 2025 bezoeken?
[Sponsored artikel] - We geven je graag drie redenen waarom je het inkoop- en inspiratiemoment van Trendz 2025 eind augustus in Gorinchem niet wilt missen.
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden