Foto's op leer in ETC

Woensdag 28 april 2021

Wie het ETC Design Center Europe binnenkomt ziet hem meteen. Een foto van Padam Singh, afgedrukt op leer. Fotografe Leoniek Boers exposeert tot het eind van het jaar in Culemborg.
Foto's op leer in ETC
Foto's op leer in ETC

Leoniek Boers is met haar onderneming Leoniek actief als interieuradviseuse en styliste, maar ook als fotografe. Boers ziet zichzelf niet als iemand die foto’s maakt, maar meer als iemand die houdt van mensen en het contact van mensen graag vast legt.

 

De foto’s worden vervolgens afgedrukt op leer. Dit zorgt voor een luxe uitstraling en geeft verdieping en levendigheid van de foto's, die in diverse formaten beschikbaar zijn. Bij interesse in één van de foto’s dan kan er contact opgenomen worden met Leoniek, zij maakt graag een vrijblijvende offerte hiervoor.

 

Daarnaast worden de foto's van Boers vanaf april tot het einde van dit jaar geëxposeerd in het ETC Design Center Europe in Culemborg.



Links

www.leoniek.eu
www.etcdesigncenter.nl

Tags

Nieuws, interieur, inrichting, decoratie, accessoire, kunst, fotografie, schilderij, #leoniek, #leoniekboers, #etcexpo, #etcdesigncenter

Gerelateerd nieuws
Nederland op Spoga+gafa 2026
De Nederlandse outdoorbranche is in 2026 nadrukkelijk aanwezig op spoga+gafa in Keulen. Brancheorganisatie DOFAS (Dutch Outdoor Furnishing Association) ondersteunt de beurs opnieuw en ziet bij haar leden brede belangstelling voor deelname.
lees verder
Afvlakking groei prijs koopwoning
Koopwoningen in Nederland zijn in december bijna 6% duurder dan jaar eerder, maar de prijzen daalde bijna 1% ten opzichte van november 2025.
lees verder
Valentijnsnacht in woonboulevard
Op Valentijnsdag gebeurt er iets bijzonders in Woonmall Alexandrium in Rotterdam: vier stellen blijven er een nacht slapen.
lees verder
Dynamiek in Eindhoven
Afgelopen week is het event Design Destination 2026 gehouden. Deze beurs in Eindhoven beoogt ontmoeting en vernieuwing te stimuleren en te presenteren.
lees verder
Groeikansen voor woonbranche
ING verwacht een positieve omzetontwikkeling in de Nederlandse woonbranche voor 2026, onder andere door de groei van de huizenverkoop dit jaar.
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden