Forest Shuttle in Nieuwspoort

Vrijdag 07 november 2014

Nieuwspoort is het internationale perscentrum in Den Haag waar wekelijks de persconferenties van de premier worden gehouden. De raamdecoratie daar wordt sinds kort aangestuurd door Forest Shuttle gemotoriseerde gordijnrailsystemen.
Forest Shuttle in Nieuwspoort

In dit unieke gebouw, waarin voorheen het Grand Hotel Central huisde, zijn meerdere Forest Shuttle gemotoriseerde gordijnrailsystemen geïnstalleerd. De extreem hoge gordijnen in dit beroemde gebouw zijn nu makkelijk te openen en te sluiten dankzij de nieuwe Forest Multi draadloze wandzender.

 

Meer nieuwe productontwikkelingen op het gebied van gemotoriseerde raamdecoratie en smart home nieuws van Forest op de beurs Domotica & Slim Wonen, 19 en 20 november in het Evoluon in Eindhoven. 



Links

www.forestgroup.nl
www.beursdomoticaenslimwonen.nl

Tags

raamdecoratie, interieurbekleding, gordijn, gordijnrail, gordijnrailsysteem

Gerelateerd nieuws
 
Verhuizing Van Zweden
lees verder
 
Veel mogelijk met vouwgordijnen
lees verder
Trends op Incoda 2026
Het interieurvakevent Incoda aanstaande september in Gorinchem breidt het programma uit met trendlezingen, demonstraties en inspirerende interieurmerken.
lees verder
107 miljoen woningen door renovatie
In een nieuw Green Paper stelt Velux dat Europa tot 107 miljoen extra woningen kan creëren binnen de bestaande gebouwvoorraad. Het onderzoek zet uiteen hoe renovatie kan bijdragen aan gezonder, duurzamer en betaalbaarder wonen.
lees verder
Interieurafwerking zit in details
[Sponsored artikel] - Het verschil tussen een amateuristisch en professioneel interieur zit vaak in kleine details die het echt helemaal afmaken en die ervoor zorgen dat de totale beleving stijgt.
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden