Forbo MVO in Bangladesh

Zaterdag 25 juli 2015

Forbo Flooring voorziet sinds enige tijd in medische zorg, schoon drinkwater, sanitaire voorzieningen en riolering voor de medewerkers van een toeleverancier in Bangladesh.
Forbo MVO in Bangladesh

Dit nieuws over de Maatschappelijk Betrokken Ondernemen (MVO)-maatregelen, kwam in juni rondom Dag tegen de Kinderarbeid naar buiten, en dat is niet voor niets: over de hele wereld zijn nog steeds 218 miljoen kinderen gedwongen aan het werk.
Als haast als vanzelfsprekend werken er geen kinderen bij Janata Jute Mills, de weverij van jute, dat als ingrediënt voor de ondergrond van Marmoleum, Forbo's linoleum vloerenmerk, wordt gebruikt.

Marmoleum is zoals bekend voor 97% opgebouwd uit natuurlijke materialen. Zo’n 72% daarvan is herwinbaar en 43% gerecycled materiaal. Jute en vlas zijn jaargewassen die net als tarwe en maïs worden geoogst. Het winnen van hars is een continu proces, terwijl het houtmeel, een afvalproduct van de houtindustrie, afkomstig is uit Europese productiebossen. Kalksteen is in overvloed beschikbaar. Deze simpele, natuurlijke ingrediënten vormen samen het linoleum.

Na een levensduur van dertig jaar begint de cyclus opnieuw. Het Marmoleum kan worden vermalen en vervoerd omdat het afbreekbaar is. Bij verbranding levert het een hogere calorische waarde op en meer thermische energie dan de energie die tijdens de productie wordt verbruikt. En zo sluit de kringloop zich volledig. Allemaal ten gunste van de natuur.



Links

www.forbo-flooring.nl
www.forbo.be

Tags

Interieur, inrichting, wonen, project, kantoor, winkel, vloer, linoleum, marmoleum, architect, binnenhuisarchitect, ontwerp, open, Forbo, Floor, Flooring, Milieukeur, Cradle-to-Cradle, Breeam, duurzaam.

Gerelateerd nieuws
 
Waardevol ontmoetingsplatform
lees verder
Pvc-vrije klikvloer Tytan
Coretec Tytan: dit is volgens de fabrikant de eerste 100% pvc-vrije klikvloer. Deze vloerbedekking werd vorige week in avant-première op Architect@work gepresenteerd.
lees verder
Nieuwe directeur Maasdam vloeren
Henk Boon is de nieuwe algemeen directeur van Maasdam Vloeren uit Waddinxveen, het bedrijf waar hij al lange tijd werkt.
lees verder
 
Heimtextil ziet huis als rustpunt
lees verder
 
Nieuwe ambassadeurs Incoda
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden