Forbo heeft Vloerenplanner online

Dinsdag 29 juli 2014

Forbo Flooring heeft vorige maand haar een nieuwe Vloerenplanner online gezet, waar zowel particulieren als zakelijke klanten mee uit de voeten kunnen. De site maakt het mogelijk om te zien hoe een bepaalde Forbo-vloer zou passen in een interieur.
Forbo heeft Vloerenplanner online

De gebruiker kan een eigen interieur (van woonhuis tot bijvoorbeeld kantoor, school, winkel of wachtkamer) uploaden, of kiezen uit één van de vele standaardinterieuren. Aan de Vloerenplanner zijn nieuwe standaardinterieurs toegevoegd, zo meldt Forbo. Daarnaast is de look&feel van de site uitgebreid, verbeterd en vereenvoudigd. 'De homepage begint met een keuze voor een segment, zoals wonen, onderwijs, zorg, retail, leisure of kantoren'.
Ook kunnen de gecreëerde beelden via Social Media gedeeld worden.



Links

www.forbo-flooring.nl/Project-toepassingen/Inspiratie-design/Vloerplanner/

Tags

Vloer, vloerplanner, forbo flooring, plannen, project, contract, vloerbedekking, marmoleum, linoleum, tapijt, vinyl, pvc

Gerelateerd nieuws
 
Nieuwe accountmanager Intr Utrecht
lees verder
Supersterke PVC-vrije klikvloer
Coretec introduceert een pvc-vrije klikvloer, die nu te zien is op in de showroom op de Flanders Flooring Days.
lees verder
Distributie uitbreiding
Bjelin blijft zijn aanwezigheid in West-Europa versterken door een nieuw retailpartnerschap aan te gaan met Comafin, een franchiseorganisatie in de woninginrichtingsbranche in Nederland en België.
lees verder
 
In op beurs Rotterdam
lees verder
Nieuwe baan Ruben Desmet
Voormalig Unilin topman Ruben Desmet gaat nu aan de slag als ceo bij de Corialis Group, moederbedrijf van Aliplast. Corialis uit Lokeren levert aluminium profielen.
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden