FNV akkoord CAO meubel

Woensdag 02 juli 2025

FNV-leden akkoord met cao-eindbod interieurbouw en meubelindustrie, zodat eventuele acties definitief geschrapt zijn.
FNV akkoord CAO meubel

Ruim acht maanden na de start van de onderhandelingen hebben de leden van FNV gestemd over het eindbod van de werkgevers van de interieurbouw en meubelindustrie. In totaal heeft 88% van de FNV-leden die hun stem hebben uitgebracht, voor gestemd. Hiermee is het eindbod van de werkgeversvereniging (Branchevereniging Koninklijke CBM) geaccepteerd.

 

‘Samen hebben we een vuist gemaakt tegen de werkgevers en daar ben ik ontzettend trots op’, reageert Thérèse Beurskens, bestuurder FNV Meubel en Hout en landelijk cao-onderhandelaar.

 

De leden hebben ingestemd met een nieuwe cao die ingaat met terugwerkende kracht op 1 januari, met een looptijd van 1,5 jaar. De nieuwe cao bevat onder andere afspraken over loonsverhoging en betere secundaire arbeidsvoorwaarden.

 



Links

www.cbm.nl
www.fnv.nl
www.cnv.nl

Tags

nieuws, interieur, arbeidsvoorwaarden, loon, staking, onderhandelingen, acceptatie, positief, stemming, vakbonden, werkgevers, meubelindustrie, interieurbouw, interieurindustrie, bond, werknemers, loonsverhoging, inflatie, pensioenen, verhoging, akkoord, cao-akkoord, cao, ruimte, leden, loonruimte, eindbod, #cbm, #fnv, #cnv

Gerelateerd nieuws
Duitse meubelindustrie onder druk
Voor Gruber Polstermöbel is het doek gevallen, terwijl Thielemeyer via een herstructurering probeert verder te gaan. Beide Duitse meubelfabrikanten kampen met de moeilijke marktomstandigheden.
lees verder
Hospitality modellen Keijser&Co
Keijser&Co heeft zijn meubelcollectie uitgebreid met meer dan 70 nieuwe hospitality modellen en een compleet slaapkamerconcept geïntroduceerd. Beide collecties werden tijdens Hospitality Expo in Grave gepresenteerd.
lees verder
Awards voor innovatie en vernieuwing
Modint trapt zoektocht af naar textielpioniers van de toekomst met extra ruimte voor vernieuwend ontwerptalent.
lees verder
Maiburg wint In Award 2026
Maiburg is tijdens Festival Interieur op 2 oktober uitgeroepen tot Meest Inspirerende Merkpartner 2026. De bezoekers van het evenement in Waalwijk kozen de winnaar.
lees verder
 
Groei omzet woninginrichting
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden