FM Janssen vertrekt uit Utrecht

Maandag 24 september 2018

De tapijtwinkel F.M. Janssen, ook handelend onder de naam Marcjanssen, stopt eind deze maand na 43 jaar.
FM Janssen vertrekt uit Utrecht

F.M. Janssen, vroeger nog met de toevoeging Import Perzische Tapijten, heeft naast een mooie winkel aan het Voor Clarenburg in het hartje van Utrecht vlak bij Hoog Catharijne, ook groothandel I.C.E. met showroom in Waardenburg. Volgens Duic sluit het bedrijf op 29 september in Utrecht haar deuren.

Het van oorsprong Utrechtse bedrijf is in 1969 opgericht door de ouders van de huidige directeuren, de broers Marc en Rogier Janssen (foto; website). Het bedrijf levert (maatwerk) karpetten in het hoge segment. Het levert naar eigen zeggen aan projecten over de hele wereld.

De winkel vertrekt uit Utrecht, omdat mensen steeds vaker gericht zoeken via internet en vervolgens veelal onze showroom in Waardenburg bezoeken, zo meldt Antoinette Janssen, moeder van Marc en Rogier, in Duic. Deze is makkelijker te bereiken en heeft een grote parkeerplaats voor de deur.

 



Links

www.rugs.nl
www.tapijten.nl

Tags

Nieuws, interieur, inrichting, wonen, woning, woon, residentieel, project, kantoor, vloerbedekking, vloer, tapijt, karpet, oosters tapijt, pers, perzen, ziegler, kelim, kleed, akoestiek, #fmjanssen, #marcjanssen, #ice, #iceoostersetapijten

Gerelateerd nieuws
Goede dakisolatie, minder stookkosten
[Sponsored artikel] - Je zet de verwarming aan, maar het blijft toch fris in huis. Herkenbaar? De kans is dan groot dat het dak niet goed geïsoleerd is en stook je de verwarming heel inefficiënt.
lees verder
Tegels kiezen met karakter en sfeer
[Sponsored artikel] - Tegels zijn als vloerbedekking een essentieel onderdeel van je interieur. Wil je dat je huis een karakteristieke uitstraling krijgt? Dan is het kiezen van de juiste tegels cruciaal. Maar waar begin je?
lees verder
De Munk naar De Woonindustrie
De Munk Carpets kiest voor De Woonindustrie als nieuw platform om haar karpetten te presenteren, in samenwerking met drie meubelmerken.
lees verder
Tweedehandsplatform Ikea breder
Interieurketenbedrijf Ikea brengt haar tweedehandsplatform - na Spanje, Noorwegen, België en Luxemburg - nu ook naar Engeland. Voor een uitrol in Nederland is nog geen datum gepland.
lees verder
Goud duurzaamheidsbeleid Unilin
Unilin behaalt Ecovadis Gold voor duurzaamheidsbeleid, waardoor men behoort tot de best beoordeelde bedrijven voor deze medaille.
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden