Flitspresentaties stylingtrends bij BNS Crisp

Woensdag 05 december 2018

Bns Crisp nodigt relaties uit voor een inspirerend programma op woensdagmiddag 12 december bij Broeinest in Rotterdam. Met toelichting van de koers van Bns Crisp in 2019 en flitspresentaties van stylingtrends.
Flitspresentaties stylingtrends bij BNS Crisp

De nieuwe voorzitter van BNS Crisp, Carin Frijters, geeft 'een inkijkje in 2019'. Zij zal de koers van de stylistenorganisatie voor de komende jaren nader toelichten. Ook flitspresentaties van diverse stylingtrends voor 2019, diverse marktontwikkelingen en de uitstap naar andere domeinen naast interieur- en vastgoedstyling passeren de revue.

Tijdens de middag zullen de aanwezigen vervolgens voormalig voorzitter Yvonne Kleber 'in het zonnetje' zetten. Het glas wordt geheven en we proosten graag op haar zesjarig voorzitterschap en op alles wat ze voor BNS Crisp heeft betekend.

Programma:
13.15 uur  Ontvangst met koffie, thee en lekkernij, met onder meer een AR-demonstratie van Sticky Lock
14.00 uur  Context: de veranderingen in de markt
14.20 uur  Nieuwe koers
14.50 uur  Drie flitspresentaties over de stylingtrends van 2019
15.50 uur  Afscheid oud voorzitter BNS Crisp, Yvonne Kleber
16.00 uur  Borrel met gelegenheid om te netwerken
16.45 uur  Afsluiten
 
Locatie: Broeinest Rotterdam (foto; website), Zomerhofstraat 71, 3032 CK Rotterdam.

 



Links

www.bnscrisp.nl
www.broeinest.nl
www.stickylock.com

Tags

Nieuws, interieur, inrichting, woning, woon, wonen, project, kantoor, brancheorganisatie, branchevereniging, stylist, binnenhuisarchitect, interieurontwerp,ontwerp, #crisp, #bnscrisp, #stickylock

Gerelateerd nieuws
Maison&Objet naar de basis
Maison&Objet trok in januari 67.286 unieke bezoekers uit 148 landen. 2.294 Merken presenteerden zich op de beurs, waarvan 543 nieuwe. De beurs grijpt terug op de oorspronkelijke basis: vakmanschap en eigentijds design als fundament voor internationale handel.
lees verder
Weer comeback Habitat
Het woonmerk Habitat is opnieuw bezig om een comeback te maken in Europa. Er is onder andere een Nederlandse webshop is in aantocht.
lees verder
 
Biocirculaire projectvloeren
lees verder
Webinar met Lidewij Edelkoort
Het Trendinstituut organiseert op dinsdag 11 maart een webinar met trendforecaster Lidewij Edelkoort. Tijdens de online sessie blikt ze terug op actuele maatschappelijke ontwikkelingen en geeft een vooruitblik op verschuivingen binnen wonen, interieur en design.
lees verder
Profilering Nederlandse textielsector
Nederland profileert zich eind april met circulair textiel met een eigen landenpaviljoen tijdens de internationale technisch textielbeurs Techtextil in de Messe Frankfurt.
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden