Flinke daling bezoek M&O

Vrijdag 30 september 2016

Was het aantal bezoekers in 2015 nog iets gestegen, de afgelopen editie van Maison & Objet (M&O), begin september dit jaar gaf een flinke daling te zien van ruim 6%.
Flinke daling bezoek M&O

Gedurende 5 beursdagen toonden meer dan 3.000 exposanten uit 64 landen hun aanbod voor woondesign en -decoratie op het beurscomplex van Paris Nord Villepinte.

Dit jaar was de introductie van een nieuwe digitale platform MOM (Maison & Objet and More): mom.maison-objet.com. Op dit online forum kan men gedurende het jaar met elkaar in contact blijven. Tijdens M&O konden beursbezoekers en consumenten daarnaast de Paris Design Week bezoeken.

Alleen voor de september-editie nodigt de M&O IprojetsI (interieur)architecten en hotelmanagers uit om de oplossingen op het gebied van verlichting, outdoor, materialen en knowhow, decoratie, bath & wellness en hotels te bekijken.

Aandacht op deze M&O ging tevens uit naar zes nieuwe designers en diverse mogelijkheden voor netwerken, zoals de Designers’ Studio, vormgegeven door Ilse Crawford, Designer van het jaar in 2016.

De volgende M&O is van 20-24 januari 2017.

 



Links

www.maison-objet.com
www.promosalons.fr/office/belgique
www.promosalons.nl

Tags

Nieuws, interieur, inrichting, wonen, woning, project, decoratie, accessoires, bekleding, stof, meubelstof, show, beurs, event, evenement

Gerelateerd nieuws
Nieuwe zitcollecties Segis
De Italiaanse meubelfabrikant Segis breidt zijn collectie uit met meerdere zitoplossingen voor uiteenlopende omgevingen. De nieuwe en doorontwikkelde series richten zich op werkplekken, wooninterieurs en hospitality, met aandacht voor comfort, variatie en materiaalgebruik.
lees verder
Olympisch Glas Italia
Tijdens de XXV Olympische Winterspelen Milano Cortina 2026 is Glas Italia opnieuw betrokken bij het project Casa Italia. Het merk levert meubelontwerpen voor de locaties in Milaan en Cortina d’Ampezzo, waar sport, cultuur en design samenkomen.
lees verder
 
Heditex contactpersoon Noord-Holland
lees verder
 
Trendz afgesloten
lees verder
Overname door Beaulieu
De vloerbedekkingsfabrikant Beaulieu International Group breidt de activiteiten uit met een strategische acquisitie in Oostenrijk voor de garen-divisie.
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden