Flinders stopt met winkel Zaandam

Vrijdag 07 mei 2021

Flinders stopt met de verkoop aan particulieren in hun winkel op het Hembrugterrein. De woonwinkel wordt een Vitra Circle Store, de eerste in Nederland.
Flinders stopt met winkel Zaandam
Flinders stopt met winkel Zaandam

Flinders stopt met de verkoop aan particulieren in hun winkel (foto 2) op het Hembrugterrein. De kantoren en een showroon voor zakelijke klanten blijven wel in het pand aan de Affuitenhal 10. Flinders gaat zich concenteren op de webshop. De Decorette shop-in-shop is dus maar van korte duur geweest.

 

In het deel van het pand waar de Flinders Design Woonwinkel nu zit, komt de eerste Vitra Circle Store (foto 1) in Nederland. Het Zwitserse designmerk Vitra bestaat al 80 jaar, en is gespecialiseerd in avant-gardistisch twintigste-eeuws design. Vitra verkoopt hun meubels via bestaande woonwinkels, in Zaandam is dat behalve Flinders ook Loods 5.

 

De Circle Store is een nieuw concept van Vitra, geen traditionele woonwinkel maar een plek waar meubels opnieuw in omloop worden gebracht. Het gaat daarbij o.a. om meubels die op beurzen of in showrooms hebben gestaan, producten die mensen hebben teruggestuurd, overjarig zijn of die een kleine beschadiging hebben. Ze zijn ‘gunstiger geprijsd’ dan de nieuwe producten maar de keus is beperkt tot wat er in de winkel staat: 'Je kan niks bestellen en ook niet iets in een andere kleur vragen', aldus de woordvoerder van Vitra.

Met het nieuwe concept wil Vitra het circulaire gedachtegoed omarmen.

 

In Brussel en Frankfurt (onder) zijn al wel Vitra Circle Stores. Vitra begint in mei met de inrichting en wil in september openen.



Links

www.decorette.nl
www.dgnretail.nl
www.flinders.nl
www.vitra.com/nl-nl
www.vitracircle.com

Tags

Nieuws, interieur, wonen, huishoud, woonwinkel, detailhandel, kantoor, meubilair, meubel, inrichting, bureau, tafel, stoel, bureaustoel, project, hospitality, leasen, huurkoop, verhuur, webshop, retail, winkel, detailhandel, keten, #decorette, #dgnretail, #ekservicegroup, #euretco, #flinders, #flindersprojects, #vitra, #vitracircle

Gerelateerd nieuws
Spoga+gafa verhuist
De internationale tuin- en BBQ-vakbeurs Spoga+gafa krijgt vanaf 2027 een nieuwe datum en verhuist van juni naar september. Organisator Koelnmesse zegt met deze verschuiving beter aan te sluiten op de planning en besluitvorming binnen de sector.
lees verder
Certificering voor Deli Home
Deli Home is B Corp gecertificeerd, waarmee het voldoet aan hoge normen op het gebied van ecologische, sociale en bestuurlijke prestaties.
lees verder
 
Modulair zitconcept Viccarbe
lees verder
Positief besluit overname
Orlando Capital mag Kwantum en Homefashion overnemen, zo is vandaag besloten door de ACM.
lees verder
Nieuwe woonboulevard
Retail Estates start met de bouw van een nieuwe woonboulevard in Kampenhout (VlaamsBrabant, België). De oplevering van het retailpark met een oppervlakte van 20.000 m˛ is voorzien voor eind 2027.
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden