Flexa weer winstgevend

Vrijdag 10 april 2026

De Deense kindermeubelfabrikant Flexa heeft 2025 afgesloten met winst. Daarmee lijkt het bedrijf na een periode van verliezen weer op een stabieler financieel spoor te zitten.
Flexa weer winstgevend

Na een herstructurering in 2025 realiseerde het in 1972 opgerichte Flexa4dreams een winst van DK 0,5 miljoen (Deense kronen). Volgens het bedrijf is dit het eerste concrete signaal dat de organisatie weer op een gezondere en meer evenwichtige basis opereert, zowel commercieel als financieel.

 

Ceo Casper Freddie noemt het resultaat een bevestiging dat de ingezette koers effect heeft: 'Het positieve resultaat voor 2025 laat zien dat we op de goede weg zijn. Tegelijkertijd beseffen we dat het werk nog lang niet af is. We blijven ons richten op het versterken van onze kernactiviteiten, productontwikkeling en een solide financiële basis.'

In het afgelopen jaar heeft Flexa de organisatie en kostenstructuur aangepast om wendbaarder en robuuster te worden. Daarnaast verschoof de focus naar markten en productsegmenten waarin het merk traditioneel sterk staat.

 

De fabrikant ontwikkelt al meer dan vijftig jaar kindermeubelen volgens Deense designprincipes, met nadruk op functionaliteit, veiligheid en esthetiek. De veranderende marktomstandigheden in de meubelindustrie maakten volgens het bedrijf ingrijpen noodzakelijk. Het resultaat over 2025 wordt dan ook gezien als een eerste stap in een langer traject richting structurele stabiliteit. 'Dit is een belangrijke stap in een langetermijnontwikkeling', aldus Freddie. 'Onze ambitie is om een gezond en winstgevend bedrijf op te bouwen en tegelijkertijd het designuniversum verder te ontwikkelen dat al decennialang de kern van Flexa vormt.'



Links

www.flexa-shop.nl

Tags

nieuws, interieur, boxen, kindermeubelen, meubelen, fabrikant, groothandel, leverancier, babykamers, kinderkamers, transitie, webshop, offline, online, omzet, marge, financiering, financiers, resultaten, #flexa

Gerelateerd nieuws
 
Minder eigen winkels Auping
lees verder
 
Heimtextil ziet huis als rustpunt
lees verder
 
Nieuwe ambassadeurs Incoda
lees verder
Vertrek De Coene bij Belgian Bedding
Tom De Coene legt op 11 september zijn functie als general manager van de beddenfirma Belgian Bedding neer.
lees verder
Is vast meubilair opstal?
[Sponsored artikel] - Van maatwerkkast tot nieuwe leefkeuken: wanneer wordt interieur onderdeel van het huis? Een mooi interieur bestaat allang niet meer alleen uit losse meubels en accessoires.
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden