Fleur bij De Witte Lietaer

Vrijdag 31 januari 2020

Het voorjaar is begonnen bij huislinnenproducent De Witte Lietaer. Het nieuwe fleurige bedlinnen sprankelt van de lente.
Fleur bij De Witte Lietaer

Het nieuwe dekbedovertrek Fleur van De Witte Lietaer (DWL), afgelopen november nog te vinden op de Meubelbeurs Brussel, schetst het ontluikende voorjaar in okergoud met purperen bloemetjes. De achterzijde van het overtrek heeft een diepe taupekleur die mooi combineert met de voorzijde.

Dekbedovertrek Fleur is gemaakt van 100% katoen-satijn, volgens DWL een kwalitatief uitstekend materiaal met een luxe uitstraling: extra zacht, soepel en comfortabel. De stof is tevens goed ademend en vochtabsorberend.

Dankzij de dubbelzijdige afwerking kun je het bed ook taupekleurig opdekken: de bloemetjes op de terugslag zorgen dan voor een subtiele toets. Het dekbedovertrek is voorzien van een extra brede flessenhalssluiting waardoor ook het uiteinde van het matras onder het mooie design verdwijnt. Het bedlinnen wordt in verschillende afmetingen geleverd, inclusief kussenslopen met tweezijdige afwerking.

Het dekbedovertrek (240 x 220 cm) inclusief twee kussenslopen is verkrijgbaar in interieurwinkels en webshops. Winkeladviesprijs € 129,95. Samenstelling 100% gekamd katoen/satijn, 200 draden per inch², 120 g/m².



Links

www.dwl.be
www.meubelbeurs.be

Tags

Nieuws, interieur, inrichting, wonen, woning, woon, slapen, slaap, slaapkamer, bed, bedtextiel, flanel, textiel, linnen, ledikant, dekbed, overtrek, dekbedovertrek, hoes, laken, quilt, bedmode, badmode, badjas, strandlaken, handdoek, detail, retail, winkel, outlet, showroom, webwinkel, online, nachtrust, #dwl, #dewittelietaer, #wittelietaer, #meubelbeursbrussel, #mbb2019, #meubelbeursbe

Gerelateerd nieuws
Onverwachte overname
Somnis Bedding koopt Aquinos Bedding, nadat eerder bekend werd dat Revor interesse had in overname van dit bedrijf.
lees verder
Jysk heropent drie winkels
Jysk blijft maar bezig met openen: de meubelketen lukte het om in één week tijd nog eens drie compleet vernieuwde winkels in Nederland op te leveren.
lees verder
Lekkage kost echt: duur herstel
[Sponsored artikel] - Een klein scheurtje in een leiding lijkt onschuldig. Totdat je ontdekt dat er vocht in je muur zit, het parket opbolt of er ineens schimmel verschijnt. Dan ontdek je wat een lekkage écht kost: duur herstel!
lees verder
 
Uitbreiding slapen Heimtextil
lees verder
Uitkijken naar Najaarsvakdagen
De voorbereidingen voor de Najaarsvakdagen 2025 zijn in volle gang. De Woonindustrie zet in op een inspirerende vakbeurs waar interieurprofessionals kunnen rekenen op een krachtig aanbod van merken in meubelen, verlichting, design, accessoires, slaapcomfort, vloeren en wand- en raamdecoratie.
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden