FGF overerft Ghyczy

Vrijdag 15 april 2022

Vanaf 1 april verzorgt de nieuwe firma FGF, Felix Ghyczy Foundation, het erfgoed van Peter Ghyczy van Meubelmaker Ghyczy uit Swalmen.
FGF overerft Ghyczy

Peter Ghyczy, die vorige maand overleed, is al meer dan 50 jaar een pionier op het gebied van design. Hij begon zijn zoektocht in 1972 en had één doel: bijdragen aan het redden van de planeet.

Hij wist dat we te veel grondstoffen gebruiken, te veel weggooien en niet leven in harmonie met de natuur. Het antwoord voor hem was simpel. Hij zei dat we als ontwerper en producent de verantwoordelijkheid hebben om producten van blijvende waarde te ontwerpen; tijdloze en intrigerende producten, functioneel en gemaakt van natuurlijke materialen en alleen op aanvraag geproduceerd.
Zijn producten kunnen worden hersteld, plat verpakt en als laatste worden verzonden. Vintage retailers en verzamelaars waarderen en waarderen zijn ontwerpen.

Peter Ghyczy heeft een enorme erfenis en een enorm archief aan ontwerpen en ideeën achtergelaten. Dit erfgoed van Peter Ghyczy wordt per 1 april 2022 verzorgd door de Felix Ghyczy Foundation.

FGF zal nieuwe ontwerpen blijven ontwikkelen op basis van de ideologie van Peter Ghyczy en zal de producten verkopen onder de merknaam Ghyczy.



Links

www.ghyczy.com

Tags

Nieuws, interieur, meubel, wonen, woning, woon, meubel, meubelwinkel, meubelretail, meubelsector, meubelhandelaar, winkelier, retail, design, designmeubel, meubilair, woonkamer, projectinrichting, kantoor, showroom, stoel, fauteuil, tafel, bank, design, ontwerp, stof, bekleding, gestoffeerd, stofferen, reorganisatie, reorganiseren, #ghyczy, #peterghyczy, #fgf

Gerelateerd nieuws
 
Leolux veiliggesteld
lees verder
Aftrap Najaarsdagen Woonindustrie
De Woonindustrie is zondag gestart met de Najaarsvakdagen. Ondanks het warme weer trok de eerste dag, waar ook consumenten welkom waren, 30% meer bezoekers dan tijdens de vorige editie.
lees verder
NIeuwe strategie Jysk
Woonspecialist en winkelketen Jysk komt met nieuwe strategie: meer winkels én digitale investeringen.
lees verder
Samen sterk
Tijdens de komende Incoda bundelen drie interieurmerken hun krachten: DN Design, Clochard Fabrics en Ursidi presenteren samen een pop-up showroom waar bezoekers een combinatie van meubelontwerp en stoffencollecties kunnen ontdekken.
lees verder
 
Nieuwe editie in Amsterdam
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
-28-09-2025
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden