Festival bij Incoda

Vrijdag 12 augustus 2022

Op het vakevenement Incoda is er - naast het ontdekken van nieuwe collecties en innovaties op de stands van de exposanten en het netwerken onder het genot van gratis verzorgde catering - nog meer te doen.
Festival bij Incoda

Aankomende editie in de Evenementenhal in Gorinchem van 11-13 september kunnen bezoekers volgens organisator Easyfairs voor het eerst een interieurfestival beleven op Incoda. Met onder andere een trendpresentatie, inspirerende projecten van jong talent van het Hout- en Meubilerings College en een divers aanbod aan masterclasses.

 

Het thema van Incoda’s eerste festival is Duurzaamheid. Het programma wordt gecombineerd met fun en hapjes met een festival tintje. Het festival is opgezet in samenwerking met Arte (Hookedonwalls), Akzo Nobel, B & C Raamdecoratie, Sieval Solutions (Decoloop® – Woontotaal), Eijffinger, Masureel, IVC Group (Moduleo), Rasch, Vadain en Vyva Fabrics.

 

Er worden inspiratiesessies en masterclasses gegeven op Incoda’s stage en in het Inspiratiecafé. Onderwerpen zijn: winkelstyling, interieurfotografie, de kansen in duurzaamheid voor de retailer en interieurontwerper, de woontrends en kleuren van 2023, de aanwas van nieuw stoffeertalent, en meer.

 

Natuurlijk vinden aankomende editie ook het Nederlandse Kampioenschap Parketleggen (NKP) en het Nationale Kampioenschap Woning- en Projectstofferen (NKWP) weer plaats. Ook hier is jong talent een belangrijk thema. Aankomende editie wordt zelfs het NKP voor kinderen georganiseerd waarin de kinderen kennismaken met het mooie product hout. Daarnaast kunnen professionals volgens de organisatie nieuw stoffeertalent en de opleidingsinstanties van Nederland ontmoeten op het NKWP. Hier wordt binnenkort meer over bekendgemaakt.

 

Naast de hierboven reeds genoemde zijn bekende deelnemers: Egger, Estillon, Forbo Eurocol, Hamat, Headlam, Inretail, Interfloor, Intr./Uzin Utz, Joka, Mhz, Mflor, Peitsman, PPC, Tété, Texdecor en Unifloor. Maar uiteraard zijn er straks op de beursvloer nog veel meer deelnemers te vinden, op dit moment 105. Op de website van de organisatie staat meer informatie over registratie, de voorlopige deelnemerslijst, het programma met sprekers en natuurlijk de kampioenschappen.

 

 



Links

www.interieurcollectiedagen.nl
www.easyfairs.nl
www.interieur-vakman.nl

Tags

Nieuws, interieur, inrichting textiel, wonen, woning, woon, winkelier, retail, design, textielbeurs, textielvakbeurs, vakbeurs, show, event, evenement, beurs, huisshow, tentoonstelling, bekleding, stoffering, woonkamer, textiel, behang, vloer, accessoire, projectinrichting, project, kantoor, #easyfairs, #evenementenhal, #incoda, #interieurcollectiedagen, #akzonobel, #vadain, #bece, #vyfa, #eijffinger, #masureel, #rasch, #sieval

Gerelateerd nieuws
Jubileum Alexandrium
Woonmall Alexandrium viert 30-jarig jubileum tijdens Oktober Woonmaand met diverse activiteiten voor bezoekers en acties.
lees verder
Woningen blijven duur
Het woningaanbod en hypotheekrentes in Nederland lopen op, maar prijsdalingen blijven voorlopig uit, zo meldt de ING bank.
lees verder
Verlichting als architectonisch element
[Sponsored artikel] - Een goed doordacht interieur valt of staat met de juiste verlichting. Voorheen lag de focus vooral op een opvallende hanglamp boven de eettafel of een statige vloerlamp in de zithoek, nu benaderen ontwerpers licht steeds vaker als integraal onderdeel van de architectuur.
lees verder
Trend Space ontwikkelt zich verder
Patricia Urquiola bouwt verder aan Trend Space voor Heimtextil 2027, begin januari in Frankfurt.
lees verder
In actie voor personeelskorting
Tienduizenden werkgevers en medewerkers in Nederland komen in actie voor behoud van regeling voor personeelskorting.
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden