Fast introduceert Orizon collectie

Donderdag 28 november 2019

Op meubelbeurs IMM 2020 toont de Italiaanse meubelproducent Fast verschillende nieuwe en vernieuwde producten. Zo breidt het bedrijf de Orizon collectie uit met eettafels en banken.
Fast introduceert Orizon collectie
Fast introduceert Orizon collectie Fast introduceert Orizon collectie

De Orizon van Fast, ontworpen door de Spaanse Studio Lievore Altherr, is het resultaat van jaren materiaalonderzoek. Dit leidde tot Natuall: een finish die de functionaliteit van aluminium combineert met de warme textuur van hout. De basis van de meubelen is van aluminium, maar ze worden afgewerkt met dit bijzondere materiaal.

 

Het ontwerp van deze collectie doet denken aan het traditionele houten tuinmeubilair, maar is volgens Fast lichtgewicht, UV bestendig en kan tegen alle weersomstandigheden. De meubelen zijn echter geschikt voor buiten én binnen. De Orizon-collectie bestaat uit eettafels, salontafels, banken, banken, loungebanken en chaise-longues. De kussens (verwijderbaar en ook in waterproof versie leverbaar) voegen volgens Fast comfort toe.

 

Nederlandse agent voor Fast is By Otten Agenturen, One 4 One verdeelt het merk in België en Luxemburg.



Links

www.fastgarden.it
www.fastspa.com
www.byotten.nl
www.lievorealtherr.com

Tags

Buitenwonen, tuin, outdoor, tuinmeubelen, tuinmeubel, Nieuws, interieur, meubel, wonen, woning, woon, meubel, meubelwinkel, meubelretail, meubelsector, e-commerce, online, internetshop, congres, meubelcongres, netwerk, bijeenkomst, symposium, meubelhandelaar, winkelier, retail, design, designmeubel, meubelbeurs, meubelvakbeurs, vakbeurs, show, event, evenement, beurs, imm, meubilair, #imm, #immcologne, #imm20, #imm2020, #fastspa, #fast, #byotten, #fastgarden, #lievorealtherr, #one4one, #onefourone

Gerelateerd nieuws
Jubileum Alexandrium
Woonmall Alexandrium viert 30-jarig jubileum tijdens Oktober Woonmaand met diverse activiteiten voor bezoekers en acties.
lees verder
Houtresten krijgen nieuwe vorm
Een bijzettafel, 3D-geprint uit zaagsel en houtresten. Het jonge meubelmerk Tola Dolza presenteerde het nieuwe ontwerp Aeva tijdens designbeurs Neue Räume in Zürich.
lees verder
 
Lucas & Van Stratum op DDW
lees verder
Verlichting als architectonisch element
[Sponsored artikel] - Een goed doordacht interieur valt of staat met de juiste verlichting. Voorheen lag de focus vooral op een opvallende hanglamp boven de eettafel of een statige vloerlamp in de zithoek, nu benaderen ontwerpers licht steeds vaker als integraal onderdeel van de architectuur.
lees verder
 
Bijzonder project in Nairobi
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden