Faillissement Hülsta

Woensdag 19 oktober 2022

Dinsdagmiddag kregen de medewerkers het slechte nieuws te horen: de Hülsta Group start in eigen beheer een insolventieprocedure voor de Hülstawerke Hüls GmbH & Co. KG en Dihug GmbH vanwege de 'bijzondere marktvoorwaarden'.
Faillissement Hülsta

Hülsta-directeur dr. Thomas Knecht omschrijft de stap als een toekomstoriëntatie 'in een uitdagende omgeving': 'Zeker in deze onzekere tijden vernieuwen we niet alleen ons assortiment, maar moeten we ook werken aan de positionering van de bedrijven in de Hülsta Group.'

 

De oorzaak van de insolventie ligt volgens Knecht bij de lockdown maatregelen die het lopende herstructureringsproces vertraagde. Ook de enorme energiekosten en prijsstijgingen van grondstoffen en dalende uitgaven door de consument deden een duit in het zakje.

 

De Hülsta Group heeft bijna 50 bedrijven, waarvan er nu twee zijn getroffen door de insolventieprocedure. Bij deze bedrijven werken 580 mensen. Vanwege de huidige aanhoudende marktuitdagingen gaat de reorganisatie vooral over de verdere concentratie en bundeling van afzonderlijke gebieden: ze zijn allemaal gericht op de toekomst op de lange termijn, aldus het persbericht. De bedrijfsactiviteiten gaan gewoon door.

 

Alle andere leden van de Hülsta Group, waaronder de Hobb-fineerfabriek en de rederij SLC, nemen zelf andere maatregelen om het hoofd te bieden aan de huidige economische en politieke situatie.



Links

www.huelsta.de

Tags

Nieuws, interieur, inrichting, woon, woning, wonen, project, kantoor, meubel, slaap, slaapkamer, bed, ledikant, meubels, meubilair, kast, kasten, inloopkast, kledingkast, failliet, faillissement, bankroet, overname, curator, faling, boeken neerleggen, insolventie, doorstart, #failliet, #hulsta, #huelsta

Gerelateerd nieuws
Zwaan van Rietveld terug
De Zwaan, een fauteuil die Gerrit Rietveld in 1958 ontwierp voor de Wereldtentoonstelling Brussel 1958, is opnieuw in productie genomen door Pastoe. Het ontwerp krijgt daarmee een nieuwe plek binnen het hedendaagse interieur.
lees verder
Aanpassing garantiebeleid
De meubelketen Seats and Sofas compenseert gedupeerde consumenten en past haar garantiebeleid aan na ingrijpen van de Autoriteit Consument & Markt (ACM).
lees verder
 
Kunst, design en vakmanschap
lees verder
Bestellen bij Fonq onmogelijk
Bij de webshops van Fonq en Naduvi kunnen klanten momenteel geen bestellingen plaatsen. Op beide sites verschijnt een melding dat er tijdelijk geen betalingen worden geaccepteerd. Dat melden verschillende retailmedia nadat de holding achter de platforms uitstel van betaling heeft aangevraagd.
lees verder
Nieuwe directie Leolux
Leolux Furniture Group heeft een nieuw directieteam. Vanaf 16 maart staat het bedrijf onder leiding van Mathijs van der Zwaluw en Margriet van Zijl. De Venlose meubelfabriek kiest dus voor een complementaire leiding.
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden