Faillissement en doorstart weverij

Maandag 02 december 2024

De failliete weverij Delabie G.G. uit Angezem, die stoffen leverde aan luxemerken Hermes en Gucci, maakt kans op een doorstart.
Faillissement en doorstart weverij

Curator Yves François heeft goed nieuws voor de failliet verklaarde weverij Delabie G.G. in Anzegem. 'Er is een goede kans op een doorstart,' zegt hij in het Nieuwsblad. De in totaal 28 werknemers maakten hoogwaardige (meubel)stoffen voor luxemerken als Hermes en Gucci.

 

Weverij Delabie G.G. in Anzegem was op 5 november failliet verklaard. Het familiebedrijf werd volgens de curator opgericht in 1946, Companyweb heeft 1 oktober 1971 asl stichtingsdatum genoteerd. 'De huidige eigenaars zijn de derde generatie. Het bedrijf draaide al jaren break-even, kon het personeel betalen en de andere betalingen wat uitstellen. Maar als je het personeel niet meer kan betalen, stopt het.'

 

In totaal werkten er 28 mensen. 'Er zijn vergevorderde gesprekken met een overnemer om een doorstart te maken,' zegt François. 'Ze willen nog spreken met het personeel, maar ik denk dat we maandag of dinsdag kunnen landen. Een doorstart lijkt me dus reëel. Met wat vers geld en een modernisatie denk ik dat er zeker nog toekomst is voor de textielindustrie in ons land. Ze leverden hoogwaardige stoffen aan onder meer Hermes en Gucci.'



Links

www.ggdelabie.com

Tags

nieuws, interieur, meubelstoffen, weverij, belgie, luxe, merken, personeel, faillissement, doorstart, curator, solvabiliteit, verlies, breakeven, betalingen, toekomst, textielindustrie, modernisatie, overname, Nieuws, interieur, inrichting, wonen, woon, woning, project, residentieel, insolvenz, sluiting, failliet, faling, insolventie, Insolvenz, bankruptcy, bankroet, neerleggen boeken, overgenomen, buy-out, bewindvoerder, investeringsmaatschappij, investeringen, financiering, overgenomen, buyout, managementbuyout, 0411898127, #failliet, #delabie, #ggdelabie, #hermes, #gucci

Gerelateerd nieuws
CAO akkoord MITT
Vakbond FNV heeft met MITT een akkoord bereikt over een CAO voor mode-, interieur-, tapijt- en textielindustrie: ‘Iedereen gaat erop vooruit’
lees verder
Speelse Interieurprofessionaldag
Op maandag 17 november vindt in Nieuwegein opnieuw de Interieurprofessionaldag plaats. Deze editie staat in het teken van spel, experiment en creativiteit. Onder het motto Let’s Play wordt het programma speelser en verrassender dan voorgaande jaren.
lees verder
Opening Tica projects Venlo
Een nieuwe inkooplocatie van Tica op de plek van de voormalige bloemenveiling in Venlo moet interieur, hospitality en beleving van volgend jaar gaan samen brengen.
lees verder
Programma Idd Cologne
Van 26 tot en met 29 oktober presenteren ongeveer honderd merken hun collecties en producten tijdens Idd Cologne. Deze inspiratie is verspreid over vijftien locaties in de stad. Daarnaast is er een aanvullend programma voor interieurprofessionals.
lees verder
Awards Texprocess & Techtextil 2026
Bedrijven kunnen innovaties en technologische ontwikkelingen insturen voor de innovation awards op de Techtextil en Texprocess beurzen.
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden