Faillissement en doorstart weverij

Maandag 02 december 2024

De failliete weverij Delabie G.G. uit Angezem, die stoffen leverde aan luxemerken Hermes en Gucci, maakt kans op een doorstart.
Faillissement en doorstart weverij

Curator Yves François heeft goed nieuws voor de failliet verklaarde weverij Delabie G.G. in Anzegem. 'Er is een goede kans op een doorstart,' zegt hij in het Nieuwsblad. De in totaal 28 werknemers maakten hoogwaardige (meubel)stoffen voor luxemerken als Hermes en Gucci.

 

Weverij Delabie G.G. in Anzegem was op 5 november failliet verklaard. Het familiebedrijf werd volgens de curator opgericht in 1946, Companyweb heeft 1 oktober 1971 asl stichtingsdatum genoteerd. 'De huidige eigenaars zijn de derde generatie. Het bedrijf draaide al jaren break-even, kon het personeel betalen en de andere betalingen wat uitstellen. Maar als je het personeel niet meer kan betalen, stopt het.'

 

In totaal werkten er 28 mensen. 'Er zijn vergevorderde gesprekken met een overnemer om een doorstart te maken,' zegt François. 'Ze willen nog spreken met het personeel, maar ik denk dat we maandag of dinsdag kunnen landen. Een doorstart lijkt me dus reëel. Met wat vers geld en een modernisatie denk ik dat er zeker nog toekomst is voor de textielindustrie in ons land. Ze leverden hoogwaardige stoffen aan onder meer Hermes en Gucci.'



Links

www.ggdelabie.com

Tags

nieuws, interieur, meubelstoffen, weverij, belgie, luxe, merken, personeel, faillissement, doorstart, curator, solvabiliteit, verlies, breakeven, betalingen, toekomst, textielindustrie, modernisatie, overname, Nieuws, interieur, inrichting, wonen, woon, woning, project, residentieel, insolvenz, sluiting, failliet, faling, insolventie, Insolvenz, bankruptcy, bankroet, neerleggen boeken, overgenomen, buy-out, bewindvoerder, investeringsmaatschappij, investeringen, financiering, overgenomen, buyout, managementbuyout, 0411898127, #failliet, #delabie, #ggdelabie, #hermes, #gucci

Gerelateerd nieuws
Tweedehandsplatform Ikea breder
Interieurketenbedrijf Ikea brengt haar tweedehandsplatform - na Spanje, Noorwegen, België en Luxemburg - nu ook naar Engeland. Voor een uitrol in Nederland is nog geen datum gepland.
lees verder
Verhaal creatieve makers op Incoda
Unique Objects: het verhaal van creatieve makers komt tijdens het interieurevent Incoda in de Evenementenhal Gorinchem in september tot leven.
lees verder
Focus op regeneratieve architectuur
Architect@Work Rotterdam legt focus op regeneratieve architectuur. Het evenement vindt plaats in september in Rotterdam Ahoy.
lees verder
 
Verhuizing Van Zweden
lees verder
Design Post Keulen krijgt dubbelrol
Design Post Köln maakt in 2026 deel uit van zowel Orgatec als Idd Cologne. De designlocatie wordt een extra presentatielocatie voor Orgatec en vormt het centrale vertrekpunt van het stedelijke concept van Idd Cologne.
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden