Extra lange planken van Coretec

Vrijdag 11 februari 2022

Coretec introduceert de XL - End collectie, een serie extra lange planken van 2,10 meter uiteraard voorzien van de Soundcore - technologie.
Extra lange planken van Coretec
Extra lange planken van Coretec Extra lange planken van Coretec Extra lange planken van Coretec

Foto 1: XL End Belvoir, Foto 2: XL End Fonteneau, Foto 3: XL End Montclair, Foto 4: XL End Egmont van Coretec.

 

Coretec®, het bekende rigidcore vloerenmerk van US Floors, combineert in de collecties innovatie met schoonheid van authentieke designs. Vloeren worden zo naar een hoger niveau getild, zo stelt de fabrikant: 'Met oog voor detail worden we de meest aantrekkelijke designs en texturen gecreëerd.'

 

De extra lange planken van de XL End-collectie, creëeren een ultiem en exclusief ruimtegevoel in je woning. Ideaal als vloer voor een grote ruimte of om een kleinere ruimte optisch groter te laten lijken. De realistische uitstraling van de planken geeft een nog waarheidsgetrouwer gevoel. Dankzij de embossing is deze elegante en luxueuze vloer namelijk bijna niet te onderscheiden van een echte houten vloer. De natuurgetrouwe kleurtonen en texturen versterken dit effect. Daarnaast zijn de planken in deze collectie zolas bekend 100% watervast, waardoor ze tevens ideaal zijn voor natte ruimtes zoals de badkamer of keuken.

 

Met een vloer uit deze collectie wordt gekozen voor een warme sfeer met veel karakter. Deze planken zijn maar liefst 2,10 meter lang en 15 mm dik. De sterke en natuurlijk ogende planken zijn opgebouwd volgens de Soundcore-technologie, waardoor de vloer ook nog eens akoestisch dempend is. Met de extra dikke slijtlaag van 0,8 mm scoren de klassevolle vloeren in deze collectie tevens uitmuntend op vlak van slijtvastheid en impactbestendigheid, zo belooft Coretec.



Links

www.coretecfloors.com

Tags

nieuws, interieur, vloeren, trapbekleding, trappen, trapsysteem, akoestiek, kurk, onderlaag, dempend, slijtlaag, ledverlichting, houtdessin, watervast, soundcore, authentiek, houtuitstraling, onderhoud, #coretec, #XLend, #usfloors

Gerelateerd nieuws
Sterke groei woninginrichting februari
De Nederlandse detailhandel heeft 1,3% meer omgezet in februari 2026. De groei van meubel- en woninginrichtingswinkels is echter een stuk hoger.
lees verder
Krachtenbundeling beurzen
De woningstofferingsvakbeurs Incoda en de Hout Interieur Beurs bundelen hun krachten tijdens nieuw gezamenlijk vakevent in Gorinchem in september 2026.
lees verder
Regendouche kiezen
[Sponsored artikel] - Een regendouche kiezen die past bij jouw badkamer en ritme? Een regendouche is meer dan een luxe douchekop en vaak het eerste waar je oog op valt in een moderne badkamer.
lees verder
Innovatie centraal op beurzen
Techtextil en Texprocess 2026: innovatie, AI en onderzoek versnellen textiel- en interieurtoepassingen
lees verder
Nieuwe ceo Whoppah
Evelien Bunnik-Remmelts volgt haar man Thomas op als ceo van Whoppah, waardoor de laatste zich op andere projecten kan richten voor het bedrijf.
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden