Extra aandeelhouder Tica

Dinsdag 16 september 2025

Rogier Uivel treedt toe als nieuwe medeaandeelhouder van Tica, naast Martijn Cliteur en Robert Segers, die dat sinds 2009 zijn.
Extra aandeelhouder Tica

Na zeven jaar onderdeel te zijn geweest van de directie van Tica, treedt Rogier Uivel per heden toe als mede-eigenaar. Martijn Cliteur en Robert Segers, gezamenlijk sinds 2009 als aandeelhouders verbonden aan Tica en haar voorgangers, completeren het geheel. De directie van Tica bestaat per heden uit Martijn Cliteur en Rogier Uivel.

 

Logische vervolgsta

Sinds zijn start in 2017 heeft Rogier Uivel een belangrijke rol gespeeld in de verdere uitbouw van Tica. Mede onder zijn leiding zijn de locaties gegroeid in omvang en professionaliteit en is de organisatie klaargestoomd voor de volgende fase. De toetreding als mede-eigenaar wordt dan ook gezien als een logische stap in de gezamenlijke ontwikkeling. 'Rogier heeft zich de afgelopen jaren bewezen als een drijvende kracht achter de koers en groei van Tica. Zijn ondernemerschap, energie en visie sluiten naadloos aan bij waar wij met Tica naartoe willen. We zijn blij en trots dat we dit nu samen voortzetten,' aldus Martijn Cliteur en Robert Segers.

 

Focus op professionalisering en expansie

Met de drie eigenaren aan het roer zet Tica vol in op verdere professionalisering en expansie van de Tica-locaties in binnen- en buitenland. Daarbij staat het versterken van de beleving en het rendement voor Tica-members centraal. Dit samen met het vergroten van werkplezier en ontwikkelkansen voor collega’s en het creëren van meerwaarde voor exposanten. 'Samen kijken we met vertrouwen vooruit. We willen Tica nog sterker positioneren als hét B2B lifestyle inkoopplatform van Europa. Dat betekent investeren in digitalisering, service en internationale groei. Maar altijd met oog voor tevreden TICA-members en exposanten,' aldus Rogier Uivel.



Links

www.tica.nl

Tags

nieuws, interieur, aandeelhouder, directie, medeaandeelhouder, aandelen, medeeigenaar, uitbouw, groei, fase, organisatie, stap, professionalisering, expansie, rendement, members, werkplezier, ontwikkelkansen, exposanten, meerwaarde, tradecenter, lifestyle, inkoopplatform, #tica, #rogieruivel

Gerelateerd nieuws
 
Designtrends volgens Jysk
lees verder
Jodeco opnieuw opgestart
Jodeco Glass maakt een doorstart onder de nieuwe eigenaren Duif International en B Living. Daarmee is de continuïteit van het merk verzekerd en blijft het bestaande assortiment glasproducten beschikbaar voor klanten.
lees verder
 
Interieurclubawards 2025
lees verder
Rolluiken thuis in jouw stijl
[Sponsored artikel] - Ben je bezig met het upgraden van je huis? Er zijn verschillende manieren om je woning comfortabeler en veiliger te maken. Zoals het laten plaatsen van rolluiken.
lees verder
 
Talents op Heimtextil
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden