Experience center Vloerloods

Maandag 12 december 2022

Vloerloods uit Kampen gaat op zaterdag 24 december op een feestelijke manier een nieuw experience center openen.
Experience center Vloerloods

De huidige locatie van Vloerloods aan de Gildestraat 2 is zeer ruim, maar is te klein om de nieuwe plannen ten uitvoer te brengen. Daarom bouwde men iets verderop in de straat, op Gildestraat 6, een nieuwe showroom met een vloeroppervlak van 2.200 m2, verdeeld over twee verdiepingen. De gehele showroom wordt gedoopt tot Vloerloods Experience center, een uniek concept. Hier krijgen topmerken ieder een sectie van 100 – 200 m2, waarin de bezoeker in de collectie en belevingswereld van het merk wordt meegenomen.

 

De laatste jaren heeft het bedrijf een enorme groei doorgemaakt, mede door de samenwerking met diverse leveranciers en de inzet van het hele team. Deze nieuwe showroom is het resultaat van deze groei.

 

De feestelijke opening van de nieuwe showroom is op 24 december 2022. Deze zal plaatsvinden om 11 uur. De gehele dag is er vrije inloop en kan iedere geïnteresseerde het experience center komen ervaren. Een barista foodtruck en patatkraam voorzien in het eten en drinken. Uiteraard zullen er ook diverse acties zijn voor de bezoekers.



Links

www.vloerloods.nl

Tags

nieuws, interieur, vloeren, showroom, experience, center, merken, pvcvloeren, laminaat, parketvloeren, aanbiedingen, openingen, legservice, kampen, groei, nieuw, feestelijk, #vloerloods

Gerelateerd nieuws
A@W: Regenerative Architecture
Architect@Work keert op 9 en 10 september terug naar Ahoy. De vakbeurs staat dit jaar in het teken van 'Regenerative Architecture' en presenteert opnieuw een selectie van productinnovaties, lezingen en materiaaloplossingen.
lees verder
Nieuwe directeur Domotex
Voor de vakbeurzen en consumentenbeurzen van de Deutsche Messe is een nieuwe directeur benoemd, die onder andere ook verantwoordelijk wordt voor de Domotex.
lees verder
 
In prijs voor studenten
lees verder
Heimtextil vernieuwt tapijtaanbod
Heimtextil geeft het tapijtsegment voor de editie van 2027 een nieuwe opzet. De beurs koppelt tapijtleveranciers nadrukkelijker aan andere interieursegmenten en introduceert daarnaast een nieuw premiumplatform.
lees verder
 
Samenwerking van Dijk en I4F
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden