Excessive raamdecoratie bij Headlam

Maandag 02 oktober 2017

Tijdens de vakbeurs Interieur Collectie Dagen (ICD of Incoda) twee weken terug in Gorinchem lanceerde Headlam de nieuwe raamdecoratiecollectie Excessive.
Excessive raamdecoratie bij Headlam
Excessive raamdecoratie bij Headlam

Deze serie met zowel expressieve items als goede commerciële stoffen werd volgens Headlam als sfeervol en eigentijds beoordeeld door de bezoekers. Deze collectie bestaat uit zestien items en bevat transparanten, black-outs, uni’s en een dessin dat perfect aansluit op het eveneens op de beurs geïntroduceerde karpet 'Berger' van Mart Visser. De dealers met gordijnen van Headlam ontvangen automatisch deze maand de hele serie van veertien kappen.

Ook werd tijdens de beurs een nieuwe lijn binnenzonwering gepresenteerd: Hout & Houtlook Jaloezieën. Naast houten jaloezieën uit de Rise and Shine-collectie onder het label Lifestyle-interior, biedt Headlam nu ook een lijn met houtlook dessins. Deze jaloezieën zijn leverbaar in 38, 50 en 63mm. Het Smart Privacy systeem bij deze houtlook jaloezieën zorgt voor een zeer grote lichtdichtheid, de lamellen zijn namelijk niet voorzien van de bekende gaatjes. Ook sluit de bovenste lamel geheel tegen de bovenbak en voorkomt daardoor dat er toch licht door een kier valt.

Als aanvulling op de bestaande lijn houten jaloezieën zit er bovendien een serie houten jaloezieën met zeer scherpe prijzen in deze nieuwe Hout & Houtlook-map.

 



Links

www.headlam.nl
www.interieurcollectiedagen.nl
www.karpi.nl
www.lifestyle-interior.nl
www.martvisser.nl

Tags

Nieuws, interieur, inrichting, wonen, woning, woon, project, vloer, vloerbedekking, pvc, vinyl, stroken, plank, parket, steen, keramisch, keramiek, tegel, stoffering, egalisatie, verwarming, vloerverwarming, ondervloer, lijm, vakkleding, ondertapijt, egaline, onderhoud, reiniging, plinten, profielen, gordijn, raambekleding, binnenzonwering, zonwering, raamdecoratie, rolgordijn, plissé, verkoop, confectie, naamswijziging, naamsverandering, Lethem Vergeer, Lethem-vergeer, Silvester, Interplan, Headlam. Lifestyle Interior, Lifestyle-interior, Lifestyleinterior, groothandel, grossier, show, event, beurs, evenement, tentoonstelling, huisshow, personalia, #headlam, #lifestyleinterior, #martvisser,#incoda, #icd, #riseandshine

Gerelateerd nieuws
Van ontmoeting naar verdieping
Destination Design 2027 introduceert True Stories: een ode aan de verhalen achter design en een nieuwe ruimtelijke ervaring van Judith Muijs.
lees verder
Opening Habitat in Nederlands
Habitat is nu ook concreet gestart in Nederland en Vlaanderen met een website in het Nederlands en met een volledig online strategie.
lees verder
Nieuwe 2026-collectie Wallpepper
Met de 2026-collectie vernieuwt Wall/Pepper® zijn benadering van interieurdecoratie en laat het zien hoe elk oppervlak kan worden omgetoverd tot een beleving.
lees verder
 
Vraag zonwering verdubbelt
lees verder
Trends op Incoda 2026
Het interieurvakevent Incoda aanstaande september in Gorinchem breidt het programma uit met trendlezingen, demonstraties en inspirerende interieurmerken.
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden