Euretco overgenomen door EK

Woensdag 22 april 2015

Retailservice-organisaties Euretco uit Hoevelaken en de Duitse EK/servicegroup uit Bielefeld bundelen hun krachten: EK heeft 75% van de aandelen Euretco van investeringsmaatschappij Avedon Capital Partners overgenomen.
Euretco overgenomen door EK

Fotobijschrift (vlnr): Bernd Horenkamp (directeur EK/servicegroup), Steve Evers (directeur Formules Euretco), Frans-Josef Hasebrink (directievoorzitter EK/servicegroup), Harry Bruijniks (directievoorzitter Euretco), Ernst de Kuiper (cfo Euretco)

 

 

De overige 25% van de aandelen blijven overigens in handen van Stichting Administratiekantoor Intres. Euretco is actief in de branches mode, wonen, sport, media en doe-het-zelf, EK/servicegroup in speelgoed, luxe huishoudelijke artikelen, witgoed en woonaccessoires.

De nieuwe organisatie vertegenwoordigt meer dan 4.100 aangesloten zelfstandige retailers, met een inkoopomzet van een € 2,2 miljard en een consumentenomzet (indicatief) van € 6,3 miljard. Deze nieuwe combinatie zal op termijn, zoals EK/servicegroup deze nu heeft, een coöperatieve structuur krijgen.
 
Door het samengaan ontstaat een belangrijke synergie- en kennisuitwisseling op het gebied van online, IT, kengetallen management en ook voor meer schaalvoordelen voor belangrijke eigen merken van Euretco zoals de modemerken Babyface, Blue Rebel en Born with Appetite en het meubelmerk Topform.
 
Harry Bruijniks, directievoorzitter van Euretco: "Binnen de beide retailservice-organisaties staan de belangen van de zelfstandig ondernemers altijd centraal. Vanuit die structuur en visie op de markt, hebben wij elkaar gevonden. Onze samenwerking zal leiden tot kostenbesparing, uitbreiding van branches, kennisverrijking en krachtenbundeling in de diverse non-foodretailsectoren."
 
De overname zal vooralsnog geen gevolgen hebben in personele bezetting of locatie.
 



Links

www.ek-servicegroup.de/nl/
www.euretco.com

Tags

Nieuws, interieur, wonen, retail, retalorganisatie, retailservice organisatie, inkoopcombinatie, fusie, overname, detailhandel, winkels, winkeliers, inkoop

Gerelateerd nieuws
 
Groei detailhandel in juni
lees verder
Zelfklevende ondervloer
Met Flex Pro Pure introduceert Moduleo een nieuwe zelfklevende ondervloer voor snelle installatie en onder andere ook de mogelijkheid om de vloer mee te verhuizen.
lees verder
De Woonindustrie opent het seizoen
Het najaar begint met veel inspiratie tijdens de Najaarsvakdagen 2025 in De Woonindustrie. Het interieurplatform in Nieuwegein organiseert het evenement op 7, 8, 9, 15 en 16 september, met aandacht voor productnieuws, markttrends en netwerkkansen.
lees verder
 
Ode aan het aardse
lees verder
Nieuwe onderstellen Lotus
De Lotus-serie van LD Seating is uitgebreid met twee nieuwe onderstellen. Daarmee krijgt de populaire conferentiestoel, ontworpen door Martin Ballendat, nog meer toepassingen in onder meer werkplekken, hospitality-interieurs en woningen.
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden