ETC Design Experience begint

Maandag 05 februari 2024

Tijdens de ETC Design Experience kunnen interieurprofessionals zich op 5 en 6 februari onderdompelen in de nieuwste trends, kleuren en inspiratie opdoen in ETC Design Center Europe.
ETC Design Experience begint

Gisteren, zondag 4 februari, vond al de traditionele consumenteninspiratiedag voor de consument plaats. De standhouders zijn er helemaal klaar voor om ook interieurprofessionals te ontvangen. Ook ditmaal zijn een aantal nieuwe exposanten in het Culemborgse centrum te vinden.

 

Kuvalight is een Nederlands bedrijf dat exclusieve designlampen ontwerpt. Kuvalights zijn volgens het familiebedrijf zowel functionele als decoratieve objecten. - Standnummer 29a

 

The Grand Interior realiseert interieurprojecten, maar biedt ook een eigen collectie meubelen, Italiaanse stoffen, sanitair, houten vloeren en accessoires. Volgens het ETC Design Center staat het merk voor understated chic. - Standummer 203

 

Het bekende interieurmerk Dôme Deco heeft nu ook een showroom in Culemborg.  - Standnummer 212

 

Designlinq is een online design warenhuis. Onder deze vlag zijn maar liefst 140 merken op het gebied van meubilair, verlichting en akoestiek te vinden. - Standnummer 15c & 17

 

Wie nog geen gepersonaliseerde ETC pas heeft kan zich hier inschrijven.

 



Links

www.etcdesigncenter.nl
www.thegrandinterior.com
www.domedeco.com
www.kuvalight.com

Tags

Nieuws, interieur, inrichting, woon, wonen, woning, interieurbekleding, wandbekleding, behang, interieurtextiel, presentatie, introductie, beurs, show, tentoonstelling, event, evenement, interieurprofessional, #designexperience, #etcexpo, #interiorprofessionals, #etcdesigncentereurope, #designlinq, #domedeco, #thegrandinterior, #kuvalight

Gerelateerd nieuws
Klanten doen Solza online voorstel
Online vloerenspecialist Solza introduceert Bid & Buy: een nieuwe functie waarmee klanten zelf een prijsvoorstel kunnen doen voor vrijwel iedere vloer in de webshop.
lees verder
Groei koopbereidheid
Het vertrouwen van Nederlandse consumenten is minder negatief in juli en ook de koopbereidheid is verbeterd ten opzichte van vorige maand.
lees verder
 
Nexum geeft licht structuur
lees verder
A@W: Regenerative Architecture
Architect@Work keert op 9 en 10 september terug naar Ahoy. De vakbeurs staat dit jaar in het teken van 'Regenerative Architecture' en presenteert opnieuw een selectie van productinnovaties, lezingen en materiaaloplossingen.
lees verder
Nieuwe directeur Domotex
Voor de vakbeurzen en consumentenbeurzen van de Deutsche Messe is een nieuwe directeur benoemd, die onder andere ook verantwoordelijk wordt voor de Domotex.
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden