Estillon weer naar Domotex

Woensdag 27 december 2017

Begin januari vindt Domotex, de grootste beurs voor de vloerenbranche ter wereld, in Hannover plaats. Ondervloerspecialist Estillon is weer van de partij.
Estillon weer naar Domotex

Domotex is van vrijdag 12 tot en met maandag 15 januari 2018 dé plek om meer te weten komen over de trends en de nieuwste ontwikkelingen op het gebied van vloerbedekking. Overeenkomstig met het motto van Domotex (The World of Flooring) wordt elke productgroep in detail getoond: karpetten, textiele en elastische vloerbedekking, parket en laminaatvloeren, pvc/lvt's, ondervloeren en dergelijke. Ook apparatuur en technieken om vloeren te leggen komen ruimschoots aan bod. Een brede range aan specifieke events, branche-meetings en seminars biedt de mogelijkheid om kennis te vergaren en specifieke onderwerpen verder uit te diepen.

Ook Estillon is dit jaar weer aanwezig op deze beurs, dit jaar in hal 11, stand A35. Op deze stand laat het bedrijf uit Uden hun complete programma aan ondervloeren voor onder andere tapijt, karpetten, (klik)pvc, vinyl en (klik)laminaat zien.

Een professionele stoffeerder demonstreert daar diverse Floorfixx ondervloeren, en hij laat zien hoe men tapijt kan installeren en spannen. Hierbij maakt hij uiteraard gebruik van de gereedschappen uit de Roberts collectie die Estillon levert.

 



Links

www.domotex.de
www.estillon.com

Tags

Nieuws, interieur, inrichting, wonen, woning, woon, residentieel, project, hospitality, hotel, vloer, entree, ingang, tapijt, vloerbedekking, stoffering, smooth edge, ondervloer, ondertapijt, egaliseren, egalisatie, bestbase, best base, luxe, black magic, black onyx, elegance black, starbase, egalsoft, floorfixx, luxerton, smartfloor, dampscherm, vochtscherm, moisture barrier film, parquetfelt, soundbase, timberbase, #roberts, #estillon, #floorfixx, #domotex

Gerelateerd nieuws
 
Faillissement Carpetright NL
lees verder
Nieuwe brochure Mflor
Mflor zal op de Incoda de nieuwe brochure presenteren van de vloerencollecties en heeft tevens een winactie gelanceerd voor de beurs.
lees verder
Klassiek design met trendy kleuren
Vloerenfabrikant Interface brengt vernieuwde kleurstellingen voor de Noraplan Stone rubbervloercollectie op de markt.
lees verder
Vloerkleed door Michael Young
Karpettenleverancier CS Rugs (voorheen Carpet Sign) uit Asten introduceert een nieuwe collectie onder de naam Myrug. My staat voor de ontwerper MIchael Young.
lees verder
Woonindustrie: ontzorgt en breidt uit
Tijdens de Najaarsvakdagen sprak Interieurjournaal met Jeroen van der Borg, operationeel directeur van De Woonindustrie. Volgens hem is het succes van het beurscentrum te danken aan meer dan alleen het verhuren van meters.
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
-28-09-2025
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden