Catherine's Agenturen stopt

Donderdag 28 december 2017

Met ingang van 1 januari stopt Catherine's Agenturen uit Helmond. De agentschappen zullen door anderen worden voortgezet.
Catherine's Agenturen stopt

In 2015 meldden we nog dat Catherine Michot, naast haar bedrijf Catherine's Agenturen, een nieuw bedrijf aan het oprichten was: Fich Home. Samen met Paola Fiore vertegenwoordigden ze het Italiaanse Geelli in de Benelux.

Nu na meer dan 20 jaar, eerst negen jaar met Bijde Dames en sinds 2004 met Catherine's Agenturen, vindt ze het tijd voor iets anders: maar eerst een sabbatical en een fietstocht naar Santiago de Compostella in april.

Catherine's agenturen worden als volgt voortgezet:
- Sabre wordt ook in Nederland voorgezet door de Belgische agent Orion
- Appolia (foto) blijft onveranderd via Pine-Apple te bestellen
- Knindustrie, La Fabbrica del lino, Geelli en Acai Bijou blijven te bestellen bij Fich Home.
- Mario Luca Giusti is te bestellen bij Caterina, de export sales manager van het Italiaanse bedrijf zelf.

Appolia is overigens een van de merken die zondag 4 en maandag 5 februari te vinden is op Showup. Klik hier voor gratis toegangstickets.

 



Links

www.catherines.nl
www.fichhome.com
www.geelli.com/en/
www.knindustrie.com
www.lafabbricadellino.com
www.mariolucagiusti.com
www.sabre.fr
www.showup.nl

Tags

Nieuws, interieur, inrichting, wonen, woon, woning, decoratie, accessoires, thuis, badkamer, pannen, huishoudtextiel, textiel, theedoeken, verlichting, lamp, licht, kruk, papier, agent, vertegenwoordiging, representatie, grossier, groothandel, beurs, #showup, #catherines, #fichhome, #geelli, #knindustrie, #lafabbricadellino, #mariolucagiusti, #sabre

Gerelateerd nieuws
 
Tijsen blijft creatief actief
lees verder
 
Totaalconcepten op Heimtextil
lees verder
Goede woonkeuzes geven mentale rust
[Sponsored artikel] - Een huis is de plek waar je tot rust komt, waar je oplaadt, denkt, leeft en jezelf mag zijn. Toch is het niet altijd vanzelfsprekend dat die ruimte ook mentaal rust geeft.
lees verder
Spiegelkunst in bloemvorm
De Italiaanse designproducent Glas Italia introduceert dit jaar de Bouquet Mirror, een uitgesproken wandobject dat evenveel kunst als spiegel is.
lees verder
Lancering Digitaal platform
De Binnenhuisadviseurs investeren in digitale toekomst met lancering van vernieuwd multisite platform.
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden