Esta Home in Scandinavische sferen

Woensdag 10 juli 2019

Esta Home, een van de behangmerken van The Design Department, introduceert de nieuwe collectie Scandi Cool.
Esta Home in Scandinavische sferen
Esta Home in Scandinavische sferen Esta Home in Scandinavische sferen

De Scandi Cool collectie onder het label Esta Home van The Design Department wordt gekenmerkt door de Scandinavische prints en de designs variëren van lijnmotieven, bloemenprints tot grafische vormen. Het kleurenpalet van Scandi Cool bestaat uit zachte tinten zoals mintgroen, licht blauw en poederroze, maar ook uit een breed scala aan warme kleuren zoals oud-roze, vergrijsd donkerblauw en okergeel. Daarnaast geven grafische patronen in zwart-wit de collectie volgens The Design Department een modern karakter.

 

Behalve gewone behangdesigns horen in de Scandi Cool collectie verschillende kwaliteiten fotobehang thuis. Sluitstuk van de collectie is het Esta Home magnetische schoolbordbehang. Voor de behangprints uit Scandi Cool zijn uitsluitend verven en inkten gebruikt die op waterbasis zijn en vrij van oplosmiddelen.

 

The Design Department is met haar labels Esta Home en Origin te vinden in het ETC Design Center in Culemborg. Op maandag 15 juli is daar de Summer Sale en tevens de laatste openingsdag voor het zomerreces en de verbouwing.



Links

www.ddept.nl
www.estahome.nl
www.etcdesigncenter.nl

Tags

Nieuws, inrichting, interieur, wonen, woning, formule, winkel, retail, shop, outlet, dhz, doe-het-zelf, doehetzelf, doe het zelf,, dhz, woon, woontextiel, woningtextiel, textiel, verf, wand, behang, deco, decoratie, wand, behang, bekleding, muur, #estahome, #thedesigndepartment, #tdd, #ddept, #origin, #scandicool, #etcdesigncenter, #etcexpo

Gerelateerd nieuws
 
Faillissement Carpetright NL
lees verder
Dotdotdo kleurt de stilte
Een nieuw Nederlands interieurmerk lanceert een modulair akoestisch wandsysteem tijdens de Dutch Design Week in Eindhoven.
lees verder
Extra aandeelhouder Tica
Rogier Uivel treedt toe als nieuwe medeaandeelhouder van Tica, naast Martijn Cliteur en Robert Segers, die dat sinds 2009 zijn.
lees verder
 
Vier keer andere wandbekleding
lees verder
Woonindustrie: ontzorgt en breidt uit
Tijdens de Najaarsvakdagen sprak Interieurjournaal met Jeroen van der Borg, operationeel directeur van De Woonindustrie. Volgens hem is het succes van het beurscentrum te danken aan meer dan alleen het verhuren van meters.
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
-28-09-2025
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden