Erco schijnt licht op spots

Dinsdag 27 juli 2021

Lichtfabriek Erco heeft veel nieuws te melden, van een nieuw armaturensysteem, tot de uitbreiding van spotprogramma Eclipse.
Erco schijnt licht op spots
Erco schijnt licht op spots Erco schijnt licht op spots Erco schijnt licht op spots

Voor overtuigende Human Centric Lighting-concepten, bijvoorbeeld in kantoorpanden of in openbare instellingen, presenteert Erco nu het Iku-plafondinbouwarmaturensysteem. Iku, voor alle gebieden in de architectuurverlichting en Iku Work, voor werkplekverlichting volgens de norm combineren efficiency en visual comfort.

 

Met een armaturensysteem dat meer eigenschappen meebrengt dan alleen tunable white. Iku en Iku Work biedt Iku en verschillende vermogens, lichtverdelingen en zes witte lichtkleuren – plus tunable white. En ook flexibele connectivity voor dynamische regelscenario's en niet op de laatste plaats de totale rendabiliteit. Iku is verkrijgbaar in vijf maten (88mm - 221mm) met vijf lichtverdelingen. En Iku Work in drie maten voor vertrekhoogtes tot bier meter met de lichtverdelingen wide flood (ca. 60°) en oval wide flood (ca. 60 x 80°).

 

Armaturen hoeven allang niet meer op één plek te blijven hangen. Dankzij Minirail 48V, Erco's spanningsrails voor netspanning of het Hi-trac-profiel met indirecte verlichting kan verlichting bewegen. Erco spanningsrails (foto 3) kunnen vrijwel overal worden gemonteerd: aan het plafond, verticaal aan wanden en zelfs in meubilair – ongeacht of dat afsluitend ingebouwd, opgebouwd of opgehangen wordt gerealiseerd. Bedienen kan met Casambi Bluetooth of bekabeld met Dali.

 

Het spotprogramma Eclipse, volgens Erco een van de beste oplossingen voor museum- en tentoonstellingsverlichting, is uitgebreid: twee verwisselbare framing-lichtverdelingen bieden tot op de contouren nauwkeurige verlichting, bijvoorbeeld van schilderijen: narrow framing voor hoge verlichtingssterktes vanaf een grote afstand en wide framing om bijvoorbeeld een schilderij met een breedte van 1,40m op een afstand van twee meter te verlichten (foto 4). Dankzij verwisselbare optische systemen wordt een framer wordt in een handomdraai een spot met een ronde lichtverdeling en omgekeerd.



Links

www.erco.com

Tags

Nieuws, interieur, inrichting, woning, woon, wonen, project, hospitality, residentieel, kantoor, verlichting, designverlichting, licht, lamp, ledlamp, led, ledverlichting, spot, armatuur, spanningrails, #ercolichtfabriek, #Iku, #eclipse

Gerelateerd nieuws
Steigerhouten meubels lenteklaar?
[Sponsored artikel] - De winter is helaas nog niet voorbij. We moeten nog leven met een grijze lucht, koude wind en warme kleding. Toch kan jezelf al op de lente voorbereiden.
lees verder
Wereldwijd ontmoetingspunt
Frankfurt bevestigt haar positie als wereldwijd ontmoetingspunt voor interieur, design en projectinrichting met de beurzen Ambiente, Christmasworld en Creativeworld.
lees verder
Overname Kwantum en Leenbakker
De Duitse Investeringsmaatschappij Orlando Capital V wil de woonwinkelketens Kwantum en Leen Bakker overnemen.
lees verder
Nieuw directieteam EK Retail
Retailserviceorganisatie EK Retail kondigt een nieuwe structuur van het directieteam aan, met onder andere de benoeming van Frank Duijst tot ceo.
lees verder
Kindveilige trappen
[Sponsored artikel] - Als kleine kinderen net beginnen met lopen, zijn er veel dingen die je in huis moet aanpassen. Zo moet je boven- en onderaan de trap een hekje zetten, de hoeken van tafels afdekken en stopcontacten afschermen.
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden