Emma opent winkel in Nederland

Vrijdag 27 januari 2023

Slaapmerk Emma heeft aangekondigd dat er een eerste Europese winkel in Nederland geopend zal worden op zaterdag 4 februari. Dit wordt de eerste winkel buiten China.
Emma opent winkel in Nederland

Na Europeanen alleen een online shopervaring te bieden, opent het Duitse bedrijf Emma (Van Bettzeit en Haniel) op 4 februari hun eerste standalone winkelervaring buiten China, als pionier voor dit concept. In de winkel wil Emma een ervaring creëren waar consumenten alle producten kunnen zien, voelen en ervaren in een ruimte die is gemaakt om 'op hun best te ontwaken'. Emma's slaapspecialisten geven daarbij advies aan de bezoekers. Daarbij kunnen de klanten ook een afspraak maken voor een slaapconsult.

 

De winkel wordt geopend in the Mall of the Netherlands in Leidschendam. Naast matrassen, toppers, kussens en een lattenbodem verkoopt het sinds half 2021 ook bedden.

 

Dr. Dennis Schmoltzi, medeoprichter en ceo van Emma: 'Na de resultaten van onze Emma Concept Stores in China hebben we besloten dit concept naar Europa te brengen. We zijn ervan overtuigd dat het openen van deze stores de volgende logische stap is om vertrouwen en een sterke lokale aanwezigheid op te bouwen. Het is een volgende stap om Emma's werelds grootste slaapmerk te maken, zowel online als offline. We kijken er erg naar uit om het beste uit deze ervaring te halen en uit te breiden naar andere Europese markten.'

 

Emma (the sleep company) is van oorsprong een Duits bedrijf, dat in 2013 is opgericht. Het verkoopt producten via de eigen webshop en via 200 retailers in 30 landen. In 2021 behaalde Emma een omzet van € 645 miljoen, 59% meer dan het jaar ervoor.



Links

www.emma-sleep.nl
nl.westfield.com/mallofthenetherlands

Tags

nieuws, interieur, matrassen, boxsprings, slaapcomfort, china, online, winkel, Europa, Nederland, groei, beleving, #emma, #thesleepcompany, #themallofthenetherlands, #westfield

Gerelateerd nieuws
 
Duitser kiest voor kwaliteit
lees verder
Goede dakisolatie, minder stookkosten
[Sponsored artikel] - Je zet de verwarming aan, maar het blijft toch fris in huis. Herkenbaar? De kans is dan groot dat het dak niet goed geïsoleerd is en stook je de verwarming heel inefficiënt.
lees verder
Tegels kiezen met karakter en sfeer
[Sponsored artikel] - Tegels zijn als vloerbedekking een essentieel onderdeel van je interieur. Wil je dat je huis een karakteristieke uitstraling krijgt? Dan is het kiezen van de juiste tegels cruciaal. Maar waar begin je?
lees verder
Tweedehandsplatform Ikea breder
Interieurketenbedrijf Ikea brengt haar tweedehandsplatform - na Spanje, Noorwegen, België en Luxemburg - nu ook naar Engeland. Voor een uitrol in Nederland is nog geen datum gepland.
lees verder
Garant-eigenaar Lauten overleden
Hans-Dieter Lauten, eigenaar van Garant Group, is op 13 augustus op 80-jarige leeftijd overleden. Hij speelde decennialang een belangrijke rol in de ontwikkeling en internationalisering van de organisatie.
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden