Elys onthult Linea Invi

Maandag 12 mei 2025

Op 15 en 16 mei staat Elys op Architect@Work Kortrijk met een reeks nieuwe verlichtingsoplossingen die passen binnen het thema Thoughtful Tomorrow. Centraal in de presentatie: de gloednieuwe Linea Invi, een armatuur die visuele rust en technische verfijning combineert.
Elys onthult Linea Invi

De Linea Invi is door Elys, het architectonische verlichtingsmerk van Internova Professional Lightingontworpen voor wie houdt van een strak lijnenspel zonder visuele ruis. Dit lineaire armatuur verdwijnt volledig in de 3-fase rail, waardoor de verlichting één wordt met de architectuur. Geen onderbrekingen, geen poespas—alleen pure vorm en functie.

 

De technologie is minstens even doordacht als het design. Dankzij geavanceerde lenstechnologie biedt Linea Invi een lage UGR-waarde voor optimaal kijkcomfort, zelfs in intensief gebruikte ruimtes. Met een kleurweergave-index van >90Ra komt elk detail tot zijn recht. Verkrijgbaar in lengtes van 60 en 100 cm, met Triac- of Dali-dimming, en leverbaar vanaf mei.

 

Tijdens Architect@Work Kortrijk laat Elys zien hoe licht kan bijdragen aan duurzaam en toekomstgericht bouwen. Bezoekers kunnen op stand 121 kennismaken met nieuwe armaturen en verlichtingsconcepten die volgens het bedrijf niet alleen technisch uitblinken, maar ook esthetisch rust brengen.



Links

www.internova.nl
www.elyslight.com

Tags

Nieuws, Interieur, inrichting, wonen, woon, woning, project, verlichting, hanglamp, lamp, licht, light, led, design, ontwerp, #internova, #Elys

Gerelateerd nieuws
Geen nieuwe sluitingen Leen Bakker
Woonketen Leen Bakker is niet van plan op korte termijn extra winkels te sluiten. Dat laat een woordvoerder van moederbedrijf Homefashion Group weten aan Retailtrends.
lees verder
Sterke groei woninginrichting februari
De Nederlandse detailhandel heeft 1,3% meer omgezet in februari 2026. De groei van meubel- en woninginrichtingswinkels is echter een stuk hoger.
lees verder
Regendouche kiezen
[Sponsored artikel] - Een regendouche kiezen die past bij jouw badkamer en ritme? Een regendouche is meer dan een luxe douchekop en vaak het eerste waar je oog op valt in een moderne badkamer.
lees verder
 
Deens label Formarkivet naar Milaan
lees verder
Nieuwe ceo Whoppah
Evelien Bunnik-Remmelts volgt haar man Thomas op als ceo van Whoppah, waardoor de laatste zich op andere projecten kan richten voor het bedrijf.
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden