Elmar Duffner doet het weer

Donderdag 12 november 2020

Het Verband der Deutschen Möbelindustrie (VDM) vertrouwt op een bewezen persoonlijkheid voor het ambt van president: tijdens de algemene vergadering van de vereniging werd Elmar Duffner gekozen als opvolger van Michael Stiehl.
Elmar Duffner doet het weer

De 60-jarige Elmar Duffner is de algemeen directeur van Vivonio Furniture in München. Dat het VDM voor hem kiest is niet voor het eerst, van 2008 tot 2014 was hij ook al president, zijn ambtstermijn is drie jaar.

 

In zijn eerste statement laat Duffner weten dat hij wil zorgen dat het hoge niveau van de Duitse meubelindustrie nog sterker wordt gewaardeerd door het publiek. Zijn focus ligt met name op het nieuwe oorsprongslabel Furniture Made in Germany, gelanceerd door VDM op 1 augustus, dat staat voor kwaliteitsmeubilair van Duitse productie. Volgens de vereniging zijn de herkomst, kwaliteitsbelofte en duurzaamheid voor consumenten steeds belangrijker bij het kopen van meubels. Hier wil de vereniging met het label op inspelen.

 

Sinds 2014 is Duffner Managing Director van Vivonio Holding, waartoe zeven meubelfabrikanten behoren met in totaal 1.800 medewerkers en een omzet van € 300 miljoen. In de acht fabrieken van de groep worden meubels voor slaap- en woonkamers en kantoren geproduceerd. Daarvoor werkte de afgestudeerde industrieel ingenieur bij de keukenmeubelfabrikanten Poggenpohl (general manager), Alno (chief operating officer) en Optifit (managing director). In de vakpers wordt hij ook wel 'de man voor de moeilijke gevallen' genoemd, omdat hij meerdere bedrijven vanuit een moeilijke positie succesvol hielp te worden.



Links

www.moebelindustrie.de

Tags

Nieuws, interieur, meubel, wonen, woning, woon, meubel, meubelwinkel, meubelretail, meubelsector, inrichting, wonen, woning, woon, industrie, fabrikant, meubelindustrie, meubelfabrikant, omzet, slaap, slapen, slaapkamer, matras, bed, bodem, ledikant, slaapsysteem, vereniging, #VDM, #Elmarduffner

Gerelateerd nieuws
Onverwachte overname
Somnis Bedding koopt Aquinos Bedding, nadat eerder bekend werd dat Revor interesse had in overname van dit bedrijf.
lees verder
Jysk heropent drie winkels
Jysk blijft maar bezig met openen: de meubelketen lukte het om in één week tijd nog eens drie compleet vernieuwde winkels in Nederland op te leveren.
lees verder
 
De Ploeg samen met DQG
lees verder
Lekkage kost echt: duur herstel
[Sponsored artikel] - Een klein scheurtje in een leiding lijkt onschuldig. Totdat je ontdekt dat er vocht in je muur zit, het parket opbolt of er ineens schimmel verschijnt. Dan ontdek je wat een lekkage écht kost: duur herstel!
lees verder
 
Uitbreiding slapen Heimtextil
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden