Elke week een nieuwe sfeer

Woensdag 23 maart 2022

Het nieuwe merk Moodit heeft de mooiste kleuren bed- en badlinnen in de collectie.
Elke week een nieuwe sfeer
Elke week een nieuwe sfeer Elke week een nieuwe sfeer Elke week een nieuwe sfeer Elke week een nieuwe sfeer

Het nieuwe hippe merk stelt een consument in staat om vliegensvlug een nieuwe sfeer te creëren. Moodit heeft de mooiste kleuren bed- en badlinnen in de collectie. Heel betaalbaar. Hiermee Mix & Match je naar hartenlust de mooiste combinaties. Voor wie houdt van afwisseling in slaapkamer en badkamer.

 

De ene week een strak interieur en de andere week een bont pallet. Zo leef je lekker dynamisch in je eigen huis en heb je een slaapkamer die altijd bij je past. De Moodit collecties zijn trendy, kleurrijk en sfeervol. En onderling zeer vlot wissel- én combineerbaar. Kies één of meerdere kleuren of dessins, mix, verander en geniet elke week van een wereld vol nieuwe mogelijkheden.

 

Dankzij de toegankelijke prijs en designs binnen het ruime assortiment kan je makkelijk en snel je interieur restylen naar wens. De kwaliteit van het bedlinnen is uitmuntend. Alle Moodit-producten hebben een Made in Green-label van Oekotex. Dit is een traceerbaar productlabel voor alle soorten textielproducten die zijn vervaardigd in milieuvriendelijke fabrieken onder veilige en sociaal verantwoorde arbeidsomstandigheden. Het verzekert de consument er tevens van dat het product is gemaakt van materialen die op schadelijke stoffen zijn getest.

 

Het bedrijf geeft op de website aan dat het zoekt naar nieuwe dealers voor dit merk.



Links

www.moodithome.com

Tags

nieuws, interieur, slapen, dekbedovertrekken, kussenslopen, kleur, mix&match, dekbedden, dessins, mix, kleurrijk, greenlabel, kwaliteit, milieuvriendelijk, #moodit, #oekotex

Gerelateerd nieuws
Sterke 2025-editie Meubelbeurs
Meubelbeurs Brussel - van 2-5 november gehouden in Brussels Expo - was volgens velen een zeer geslaagde editie. De sfeer was opvallend positief, met veel waardering voor de kwaliteit van het aanbod en de professionele uitstraling van de stands.
lees verder
Nieuwe accountmanager Heditex
Thomas Westdijk is voor Heditex - groothandel voor de woning- en projectinrichting, gordijnateliers, zonweringsbedrijven en parkethandel - begonnen als accountmanager in Zuid-Holland.
lees verder
 
De beleving van licht
lees verder
Versterking Beaulieu in Amerika
Beaulieu neemt de activa van Congoleum Acquisition LLC over, waardoor het bedrijf zijn capaciteiten uitbreidt en zijn aanwezigheid op de Amerikaanse markt versterkt.
lees verder
 
Brussels Balthazars 2025!
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden