Einde voorraadverkoop Wonderable

Zaterdag 10 januari 2015

Het Nederlandse designmerk Wonderable van Carla Peters stopt per direct met het verkopen van de collectie uit voorraad.
Einde voorraadverkoop Wonderable

De Wonderable-collectie bestaat uit handgemaakte accessoires voor in huis. Ontwerpster Carla Peters combineert in haar werk Westerse ontwerptraditie met Oosterse handwerktechnieken. Ze heeft echter te kennen te geven per 2015 te stoppen met het verkopen van de Wonderable-collectie uit voorraad. De reden hiervoor is dat de organisatie zich de afgelopen jaren steeds minder op het ontwerpen toe kon leggen en zich genoodzaakt zag steeds meer tijd aan de verkoop en organisatorische zaken te besteden. 

 

Als gevolg van dit besluit zal het grootste deel van de collectie niet meer verkrijgbaar zijn via de huidige kanalen. Sommige Wonderable-ontwerpen zullen nog wel door derden gedistribueerd worden; binnenkort wordt bekend gemaakt welke items dit betreft en welke kanalen dit zullen zijn. Wel blijft het mogelijk om in overleg specifieke items in hogere oplages (meer dan 25-50 stuks) te bestellen.

 

Carla Peters gaat zelf focussen op het maken van nieuwe en op maat gemaakte Wonderable producten, in samenwerking met meerdere partijen die verantwoordelijk zullen zijn voor de verkoop. Als u interesse heeft om een van deze partijen te zijn, dan kunt contact opnemen met Carla Peters via de website www.wonderable.com.

 

 



Links

www.wonderable.com

Tags

accessoire, woonaccessoire, interieur, wonen, handwerk, decoratie-artikel, designmerk

Gerelateerd nieuws
Kies professioneel interieuradvies
[Sponsored artikel] - Ga je binnenkort verhuizen of ben je van plan om je gehele bestaande interieur te vernieuwen? Dan staat je nog veel te wachten. En is het slim om een stylist in de arm te nemen.
lees verder
 
De kroonluchter: nieuwe stijl
lees verder
 
Trademart vernieuwt home & living
lees verder
Vernieuwde site Woonindustrie
De Woonindustrie presenteert met trots haar volledig vernieuwde website met een moderne uitstraling, verbeterde navigatie en biedt interieurprofessionals alle actuele informatie over het centrum, de deelnemende merken en de komende events.
lees verder
Trendz Najaar nieuws
Trendz Najaar 2025 krijgt niet alleen een nieuwe look, maar ook nieuwe gezichten op de beursvloer. De organisatie presenteerde onlangs een vernieuwde huisstijl.
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden