Eindbod CBM geaccepteerd

Dinsdag 24 juni 2025

Koninklijke CBM heeft een verbeterd eindbod gedaan, waarna acties en landelijke staking van de FNV van de baan zijn.
Eindbod CBM geaccepteerd

Afgelopen week heeft CBM bij de vakbonden een verbeterd eindbod neergelegd. Dit nieuwe bod is door de vakbonden opgepakt, FNV en CNV zullen dit eindbod positief aan hun achterban voorleggen.

 

De acties en de aangekondigde landelijke staking zijn daarmee van de baan. De FNV- en CNV-leden hebben tot ongeveer 3 juli de tijd om over dit eindbod te stemmen, daarna wordt duidelijk of dit eindbod ook tot een cao-resultaat leidt. De CBM-onderhandelaars zijn hierover, na contact te hebben gehad met de FNV- en CNV-onderhandelaars, positief gestemd. Het is nu afwachten hoe de leden van de bonden hierop reageren.

 

Met het eindbod krijgen de ruim 18.000 werknemers in de interieurbouw en meubelindustrie er in 18 maanden 6% salaris bij (4% per juni 2025, 2% op 1 januari 2026), een éénmalige uitkering van € 650 bruto (op 1 november), het vakantiegeld gaat omhoog en ook worden de leerlingensalarissen verhoogd.

 

De cao loopt van 1 januari 2025 tot en met 30 juni 2026.



Links

www.cbm.nl
www.fnv.nl
www.cnv.nl

Tags

nieuws, interieur, arbeidsvoorwaarden, loon, staking, onderhandelingen, vakbonden, werkgevers, meubelindustrie, interieurbouw, interieurindustrie, bond, werknemers, loonsverhoging, inflatie, pensioenen, verhoging, akkoord, cao-akkoord, cao, ruimte, leden, loonruimte, eindbod, #cbm, #fnv, #cnv

Gerelateerd nieuws
Compacte winkel Jysk
Jysk heeft een nieuwe winkel geopend in Muiden. Het is de eerste winkel in Nederland die is ingericht volgens het compacte winkelconcept van de Scandinavische retailer.
lees verder
Kleur en comfort op kantoor
Tijdens de Workspace Design Show in Amsterdam (5 en 6 november) laat Klöber zien hoe kleur de sfeer, concentratie en samenwerking op de werkvloer beïnvloedt.
lees verder
 
Mell bench van Cor
lees verder
 
Beste woonwinkel
lees verder
Retaildebat
Het Nationaal Retail debat zet spotlight op de retailsector, zodat duidelijk wordt wat de verschillende standpunten zijn van de partijen.
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden