EH&I-pin voor Edward van Vliet

Woensdag 30 september 2015

Ontwerper Edward van Vliet kreeg gisteren de Eigen Huis & Interieur-pin uitgereikt op de VT Wonen & Design beurs in de RAI Amsterdam.
EH&I-pin voor Edward van Vliet
EH&I-pin voor Edward van Vliet EH&I-pin voor Edward van Vliet

Deze pin (voorheen Woonbeurs-pin) wordt jaarlijks uitgereikt aan een persoon of organisatie die een toegevoegde waarde biedt aan het Nederlandse interieur. De jury van de pin bestaat uit de redactie van het magazine Eigen Huis & Interieur. Deze is onder de indruk van de veelzijdigheid, 'tactiele benadering van het ontwerpproces' en gevoel voor dessins van Edward van Vliet. Zijn stelling: ‘Je moet aan een interieur kunnen aflezen wie er woont’.

‘Edward van Vliet heeft de ogen van een fotograaf, de gevoeligheid van een muzikant en de kracht van een architect’, aldus Patrizia Moroso van de gelijknamige Italiaanse meubelfabrikant, waarvoor de ontwerper in 2008 de Sushi Collection (zie foto) voor ontwierp.

Eerder ontvingen o.a. Jan des Bouvrie, Piet Boon, Piet Hein Eek, Scholten & Baijings, The Frozen Fountain en Bertjan Pot de Pin. Op de interieurbeurs, die nog tot en met 4 oktober duurt, is overigens een speciale expositie met het werk van Edward van Vliet, die komend jaar vijftig wordt en dan ook zijn 25-jarig jubileum als ontwerper viert.

 



Links

www.mediaxis.be
www.moroso.it
www.sanoma-uitgevers.nl
www.sevv.com
www.vtwonenendesignbeurs.nl

Tags

Nieuws, interieur, inrichting, woon, woning, wonen, beurs, woonbeurs, event, evenement, show, pin, ontwerp, ontwerper, design, designer, edward van vliet, sanoma, eigen huis & interieur, vt wonen, vt-wonen, uitreiking.

Gerelateerd nieuws
Vooruitblik op Spoga+gafa 2025
Van 22-24 juni 2025 is Keulen opnieuw het internationale middelpunt voor de tuin- en barbecuesector. Tijdens Spoga+gafa 2025 kunnen bezoekers rekenen op een inhoudelijk programma, actuele trends en volop inspiratie.
lees verder
Feest in Floriworld
Het nieuwe Floriworld Trade & Event Center is officieel geopend. De locatie richt zich op professionals in home deco en sierteelt en combineert vaste showrooms, flexplekken en event-ruimtes onder één dak.
lees verder
 
Daling consumptie goederen
lees verder
Bijeenkomst keuken expertgroep
Op dinsdag 28 mei 2025 vond de derde interactieve bijeenkomst plaats van de expertgroep Keukenmonteur, een initiatief waarin het bedrijfsleven en het onderwijs samen optrekken om de toekomst van het vak keukenmonteur veilig te stellen.
lees verder
Hometex groeit naar 3 hallen
Vakbeurs Hometex Summer is dit jaar op 25 en 26 juni in het Duitse Bad Salzuflen en markeert een aantal opvallende veranderingen: de Hamburgse uitgeverij SN-Verlag is nu organisator en de beurs groeit door naar meer dan 180 exposanten.
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden