De Librije bij Wiechers

Dinsdag 29 september 2015

Connie en Hilbert Wiechers van Wiechers Woonoase hebben Therese Jonnie de Boer van het bekende restaurant de Librije gestrikt voor bij de koffie.
De Librije bij Wiechers
De Librije bij Wiechers

Een bijzondere actie van de retailer om klanten te trekken: op 3 oktober in de vestiging in Dwingeloo en 10 oktober in Ommen. Bij de koffie worden dan bekende zoetigheden - zoals de lippen van Thérèse of de befaamde Lolly - van de de Librije uit Zwolle geserveerd.

Tijdens het event - de Design & Smaakdagen - worden ook gratis interieuradviezen gegeven door Connie Wiechers, toont Erik Zwezerijnen - ambassadeur van Drenthe -z'n schilderijen en geeft Jean Berkhout tuinadviezen.

Daarnaast demonstreert Bruinsma hifi van Bang & Olufsen en wordt Leolux' nieuwste model Azzurro gepresenteerd.




Links

www.woonoase.nl
www.bruinsmahifi.nl
www.librije.com

Tags

Nieuws, interieur, inrichting, wonen, woning, woon, project, retail, architect, toekomst, visie, inretail, winkel, beleving, retail, librije

Gerelateerd nieuws
 
Huus maakt doorstart
lees verder
Grootse daling consumentenvertrouwen
Het vertrouwen van consumenten in Nederland verslechtert in april fors verder, meldt het Centraal Bureau voor de Statistiek (CBS). Het consumentenvertrouwen gaat van -30 in maart naar -44 in april.
lees verder
Heimtextil in Milaan
Heimtextil viert de Milan Design Week en zet daarbij de samenwerking met Patricia Urquiola en Alcova Milano in de schijnwerpers.
lees verder
Interesse in Fonq
De curatoren melden dat er veel interesse is in de woonwebshop Fonq uit Utrecht die eind maart failliet is gegaan. Een doorstart is dus mogelijk.
lees verder
Innovatie awards 2026
Innovatie als antwoord: de beurzen Techtextil en Texprocess in Frankfurt belonen oplossingen voor wereldwijde uitdagingen met de Innovation Awards 2026.
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden