Egger Design Collectie 2020-2022

Maandag 13 april 2020

De Egger Design Collectie 2020-2022 is vanaf deze lente verkrijgbaar in Nederland. De collectie bevat volgens het bedrijf nieuwe eyecatchers en bekende favorieten gelamineerd spaanplaat, laminaat en kantenband.
Egger Design Collectie 2020-2022
Egger Design Collectie 2020-2022 Egger Design Collectie 2020-2022 Egger Design Collectie 2020-2022 Egger Design Collectie 2020-2022

In de nieuwe collectie streeft Egger naar een nog betere match tussen decor en oppervlak, met nieuwe kleuren en inspirerende combinaties. De houtdecors hebben volgens het bedrijf een verbeterde natuurgetrouwe structuur. Ook zijn de decors uitgebreid met imitaties van marmer (foto 1) en metaal (foto 4).

 

De formaldehyde-emissie (een vluchtige stof, vooral afkomstig van lijmen) van de gelamineerde spaanplaten heeft Egger gereduceerd tot deze volgens de firma gelijk is aan die van een boom in de natuur. Hiermee wordt een gezonder binnenklimaat gerealiseerd.

 

De Egger Design Collectie 2020-2022 bestaat uit meer dan 300 decors. De Holland Collectie is een selectie uit de hele collectie en omvat 160 dessins. De Holland Collectie wordt geleverd in 18mm HPL en met bijpassend kantenband.

 

Een onderdeel van de nieuwe Egger collectie is de Perfect Sense-collectie (foto 5). Hierin is nu ondermeer plaatmateriaal met marmerdecors in wit en zwart te vinden, zowel met matte of hoogglans afwerking. De matte variant heeft een speciale lak, deze voorkomt storende vingerafdrukken op het materiaal. Hiermee is het product volgens Egger zeer geschikt voor wanden en fronten.



Links

www.mijnvoorraad.nu
www.egger.com

Tags

Nieuws, interieur, inrichting, wonen, woning, woon, vloer, leggen, vloeren, parket, meubel, laminaat, plaat, platen, paneel, panelen, interieurbouw, bouw, stofferen, stoffering, #egger

Gerelateerd nieuws
Webinar met Lidewij Edelkoort
Het Trendinstituut organiseert op dinsdag 11 maart een webinar met trendforecaster Lidewij Edelkoort. Tijdens de online sessie blikt ze terug op actuele maatschappelijke ontwikkelingen en geeft een vooruitblik op verschuivingen binnen wonen, interieur en design.
lees verder
Profilering Nederlandse textielsector
Nederland profileert zich eind april met circulair textiel met een eigen landenpaviljoen tijdens de internationale technisch textielbeurs Techtextil in de Messe Frankfurt.
lees verder
Inflatie wordt lager
In januari 2026 waren consumentengoederen en -diensten in Nederland 2,4% duurder dan een jaar eerder, meldt het Centraal Bureau voor de Statistiek (CBS).
lees verder
Steigerhouten meubels lenteklaar?
[Sponsored artikel] - De winter is helaas nog niet voorbij. We moeten nog leven met een grijze lucht, koude wind en warme kleding. Toch kan jezelf al op de lente voorbereiden.
lees verder
Interesse R+T Asia groeit
De Europese interesse van vakpubliek voor de zonwering-, deuren- en poorten-industriebeurs R+T Asia vakbeurs in Shanghai groeit.
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden