Efwex snijdt hout

Maandag 15 februari 2016

Een toenemende interesse in natuurlijke materialen voor het interieur domineert Efwex 2016: houten vloeren, houten terrassen en houten gevelbekleding.
Efwex snijdt hout

Maar ook houtgerelateerde materialen of samenstellingen met hout, zoals laminaat en sommige composieten, zitten in de lift. Naast natuurlijk totaal andere vloertechnologieën zoals LVT en PVC of vloeren op rol (klassiek vinyl en linoleum), bieden, naast andere decors ook steeds vaker houttekeningen.

Dat zal ook het beeld zijn op de vloerenbeurs Efwex in Gent van 13-15 maart 2016. Deze beurs wordt voor de tweede keer gehouden en zal zich op België en Nederland richten, maar er wordt tevens in Frankrijk, Engeland en zelfs Duitsland aandacht aan de beurs besteed.

Een van de deelnemers aan de beurs, Wasziederij De Vestiging, zal op de beurs overigens een bijzondere primeur introduceren: een droogsysteem met LED (i.p.v. UV) voor vloerolie! Dit zou niet alleen een veel langere levensduur van de lampen en een energiebesparing van 60% opleveren, maar ook minder problemen in de productie betreffende opruwing, verkleuring en verlijmingen.

Het deelnemersveld van Efwex is inmiddels overigens al goed te noemen met momenteel in totaal 113 aangemeld exposanten met nog een aantal plekken vrij. Nog niet eerder door ons genoemde namen zijn onder meer Solidor, Vetedy, Design Parquet, Scheucher, Terhürne, Emco, Den Braven, Balterio (Spanolux), SelectWood, Kaneka, Buzon, Alvaket, Alba Floors, Combiwood, Rigo (Ursa Paint), Objectflor Art und Design Belags, Aspecta en Albert Chapel. Maar kijk voor een compleet overzicht en beursplan op de site.

Registreer nu voor een gratis toegangskaart.

 



Links

www.efwex.eu
www.media-pact.com
www.vesting.nl

Tags

Nieuws, interieur, inrichting, wonen, woning, woon, project, vloeren, parket, hout, pvc, lvt, vinyl, linoleum, tapijt, entreemat, mat, entree, deurmat, textiel, stofferen, stoffering, beurs, show, evenement, event, tentoonstelling, gent, vakdagen, efwex, europarket

Gerelateerd nieuws
Wereldwijd patent
I4f heeft een nieuwe licentieovereenkomst gesloten voor traprenovatie, waardoor zij de wereldwijde standaard hiervoor kunnen bieden.
lees verder
Zolder wordt slaapkamer na renovatie
[Sponsored artikel] - Een ongebruikte zolderruimte heeft vaak meer potentieel dan je denkt. Wat nu nog een stoffige opslagplaats is, kan over enkele dagen de gezelligste slaapkamer van het huis zijn.
lees verder
 
Strategische partner in onzekere tijden
lees verder
Vintage en nieuw karakter in balans
[Sponsored artikel, betaald partnerschap met Hema] - Een mix van oud en nieuw werkt het beste als de basis rustig is. Kies twee hoofdkleuren en één accent, zodat vormen en materialen beter tot hun recht komen.
lees verder
Interieur voor échte rust
[Sponsored artikel] - We leven in een wereld die soms nét iets te druk is. Tussen alle verplichtingen door, is het vaak lastig om echt te ontspannen. Belangrijk is het om van je huis een plek te maken waar je tot rust kunt komen.
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden