Efwex in startblokken

Maandag 29 februari 2016

Over een kleine twee weken gaat de vloerenbeurs Efwex in Gent van start na een jaar intense voorbereiding om van de beurs een groter succes te maken dan de eerste editie.
Efwex in startblokken
Efwex in startblokken

De eind vorig jaar door Mflor geïntroduceerde collectie Parva Parquet (foto 2) is een goed voorbeeld hoe natuurgetrouw een PVC-vloer traditioneel visgraat of zigzag parket kan vervangen; veel beter is het echt te zien op de stand van Yepp.

 

 

In 2014 zag de eerste Efwex (European Floor & Wall Exhibition) het licht. Zowel standhouders als bezoekers kwamen toen schoorvoetend poolshoogte nemen. Nu, twee jaar later, wordt de beurs groter en gevarieerder: de organisatie moest hal 8 van Flanders Expo afhuren om iedereen een gunstige plek te bieden.

De beurs biedt innovaties en nieuwe technologieën vooral op het gebied van hout, maar ook van andere vloeren en bijbehorende accessoires, onderhouds- en reinigingsmiddelen, plaatsingsbenodigdheden en gereedschappen.
Natuurlijk zijn de veranderingen bij ondergrondvoorbereiding, lijmen, bevestigingstechnieken, houtsoorten, afwerkingstechnieken en –producten er te vinden. Producenten gespecialiseerd in egaliseermiddelen, primers, lijmen, lakken, oliën, of andere finishes zijn zelfs goed vertegenwoordigd op Efwex (zie de deelnemerslijst).

Door de toenemende interesse in natuurlijke materialen voor het interieur staan houten vloeren, terrassen en gevelbekleding in de belangstelling. Maar dat geldt ook voor houtgerelateerde materialen of samenstellingen met hout, zoals laminaat, sommige composieten en andere natuurlijke producten als kurk en bamboe.
Maar houttekeningen zijn eveneens belangrijk in andere vloertechnologieën als LVT, PVC en linoleum.

Efwex verwacht meer dan 3.500 professionele bezoekers, waarvan een deel internationaal (in 2014 16%). Met voorregistratie is de toegang van bezoekers gratis. Dat geldt ook voor de catering en wifi.
De beurs is open van zondag 13 tot dinsdag 15 maart 2016, van 10.30 uur tot 18.30 uur.

 



Links

www.efwex.eu
www.mflor.com
www.media-pact.com
www.yepp.be

Tags

Nieuws, interieur, inrichting, wonen, woning, woon, project, vloeren, parket, hout, pvc, lvt, vinyl, linoleum, tapijt, entreemat, mat, entree, deurmat, textiel, stofferen, stoffering, beurs, show, evenement, event, tentoonstelling, gent, vakdagen, efwex, europarket

Gerelateerd nieuws
De Woonindustrie staat als een huis
Tijdens de Najaarsvakdagen op 7,8,9 en 15 & 16 september 2025 presenteert De Woonindustrie vlakbij Utrecht een krachtig aanbod van gevestigde merken én nieuwe spelers.
lees verder
Innovatieve visgraatvloer
Vloerenproducent Bjelin introduceert de innovatieve visgraatvloer Woodura. Distributeurs zijn Kerkhofs Parket en Gebrs. Willard
lees verder
 
Vertrek Niek Rongen
lees verder
Groter aandeel Belysse bij Ide
Via een transparantieverklaring maakt Belysse bekend dat Joris Ide een belang van meer dan 5% in het bedrijf heeft opgebouwd.
lees verder
Riviera Maison vloeren
De vloeren van Riviera Maison, een collectie van Holland Top Floor, blijven ook bestaan na de doorstart van het merk.
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden