Eerste winkel Westwing

Woensdag 30 november 2022

Op 19 november opende de Westwing Store in Hamburg. Dit is de eerste fysieke winkel van de online woonretailer.
Eerste winkel Westwing

Het woonmerk was voor zijn eerste winkel op zoek naar een pand met een rijke geschiedenis, dit werd gevonden in het ‘Heine-Haus’. Een selectie van de Westwing Collection en van andere interieurmerken worden hier gepresenteerd op meer dan 500 vierkante meter.

 

Alleen kleine producten kunnen meteen worden meegenomen. Meubels kunnen wel worden afgerekend, bijvoorbeeld bij de digitale touchpoints in de winkel. Vervolgens bezorgt Westwing de bestelling thuis. In het openingsweekend werden goodieboxen weggeven en drankjes geserveerd.



Links

www.westwing.nl

Tags

Nieuws, interieur, inrichting, wonen, woon, woning, woninginrichter, retail, etail, winkel, online, meubelen, accessoires, decoratie, economie. meubel, meubelwinkel, woonwinkel, online, webwinkel, webshop, #westwing, #westwingstore

Gerelateerd nieuws
Belang duurzaamheid voor klant
Steeds meer consumenten vinden duurzaamheid belangrijk bij hun aankoopbeslissing. Dat is een kans voor de hele sector: van retailer tot producent. Reden voor brancheorganisaties Inretail en Modint voor een campagne die feiten over duurzaamheid scheidt van fabels.
lees verder
Uitbreiding Ikea in China
Ingka Group, de grootste Ikea-retailer, heeft officieel zijn online winkel op JD. com gelanceerd, met als doel meer mensen in China te bereiken met zijn aanbod en kennis op het gebied van woninginrichting.
lees verder
Nieuwe vakevents dichterbij
De twee nieuwe vakevents voor de retailbranche van de Trade Mart Utrecht, Jewels & Luxury en Kitchen & Design Days 2026, komen er aan. Maar eerst nog de najaarseditie van de Retailbeurs .
lees verder
Digitaal Product Paspoort
Beaulieu International Group en Digimarc demonstreren digitale watermerken als schaalbare oplossing voor digitale productpaspoorten in de vloerenindustrie.
lees verder
Lego interieurcollectie
H&M Home en Lego Group slaan de handen ineen voor een verrassende samenwerking: een interieurcollectie speciaal voor kinderkamers. De Lego H&M Home Collection is in de VS en UK al verkrijgbaar.
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden