Eerste stoel van Studio Henk

Vrijdag 21 juni 2019

De eerste stoel van Studio Henk is de Co Chair. Volgens de meubelontwerpstudio een tijdloos ontwerp, dat straalt in haar eenvoud.
Eerste stoel van Studio Henk
Eerste stoel van Studio Henk Eerste stoel van Studio Henk

Het stalen frame van de Co Chair zorgt voor een moderne uitstraling, de zachte zitting voor comfort. Net als de andere meubels van Studio Henk is de stoel er in verschillende varianten en afwerkingen. Zo is de Co Chair er zowel met als zonder armleuningen. Het frame is er in poedercoating wit, of poedercoating zwart, de armleuningen in eikenhout (hardwax olie natural, hardwax olie natural light, witte lak of zwarte lak).

 

Voor de stoffering van de stoel is er een ruime keuze uit standaard stofferingen en Kvadrat stoffen. De afwerkingen zijn hetzelfde als bij de eettafels van Studio Henk, zodat de stoelen perfect bij de tafels passen. De producten van Studio Henk zijn te zien in de showroom in Amsterdam, volgend jaar ook op vakbeurs IMM Cologne.

 



Links

www.imm-cologne.com
www.studio-henk.nl

Tags

Nieuws, interieur, inrichting, woning, woon, wonen, project, kantoor, interieurbekleding, interieurstof, stof, meubelstof, meubelstoffen, meubel, tafel, stoel, designmeubelen, meubelontwerpstudio, #immcologne, #imm2020, #studiohenk

Gerelateerd nieuws
Duurzame impact vloerisolatie
[Sponsored artikel] - Als je denkt aan het verbeteren van je huis, komt vloerisolatie misschien niet direct in je op. Toch is het een van de meest effectieve manieren om je woning comfortabeler en energiezuiniger te maken.
lees verder
Van Roon Living failliet
De meubelzaak Van Roon Living is failliet verklaard. Het bedrijf, met een grote showroom aan de Weerlaan in Hillegom, bestond sinds 1972 en was actief in de verkoop van zitmeubelen en interieuraccessoires.
lees verder
Showroom on Ice
Showroom on Ice: Loods 5 laat interieurdesign uitglijden over het Museumplein via schaatsen met stoelen.
lees verder
 
Markant weer failliet
lees verder
Branding via interieuraccessoires
[Sponsored artikel] - Hoe de branding van interieuraccessoires je kantoor karakter geeft? Je kantoor is het visitekaartje van je bedrijf: identiteit, sfeer en merkbeleving komen samen.
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden