Eerste NL-shop Kare Design

Dinsdag 27 maart 2018

Naast de collecties van By Boo, Riverdale (Ten Bos), Brix, Eleonora, Livingfurn en Naver Collection (Gramrode Mřbelfabrik), heeft Home is Home uit Ulft ook een shop-in-shop van Kare Design in haar assortiment opgenomen.
Eerste NL-shop Kare Design
Eerste NL-shop Kare Design Eerste NL-shop Kare Design Eerste NL-shop Kare Design

Het Duitse Kare ontwikkelt al sinds 1981 interieur concepten en presenteert zich met fantasievolle en inspirerende inrichtingsideeën met vernieuwende meubels, verlichting en interieuraccessoires. Oprichters Jürgen Reiter en Peter Schönhofen slagen er steeds in om verassende, betaalbare collecties te ontwikkelen.

Jan Gerbrands, ceo van Home is Home: 'Kare staat voor meubels, verlichting en woondecoratie. Fun, ondeugend design met knipoog. Wij zijn enorm trots dat wij deze eerste Nederlandse Kare winkel mogen openen.' De producten van Kare Design zijn verkrijgbaar van € 5 tot € 3.000.

Kenmerkend voor Kare Design is het Rode Mannetje, die zijn gasten begroet met een vleugje humor. Uiteraard was deze levensgrote bediende ook bij de opening aanwezig om elke bezoeker met een warm gevoel te verwelkomen.

 



Links

www.by-boo.com
www.eleonora.nl
www.gramrode.dk
www.homeishome.nl
www.kare.de
www.livingfurn.nl
www.navercollection.dk
www.riverdale.nl

Tags

Nieuws, interieur, inrichting, woning, woon, wonen, project, kantoor, meubel, tafel, salontafel, verlichting, licht, stoel, fauteuil, bank, zitmeubel, kast, stoel, fauteuil, dressoir, accessoires, #homeishome, #karedesign, #byboo, #riverdale, #brix, #eleonora, #livingfurn, #navercollection

Gerelateerd nieuws
Zwaan van Rietveld terug
De Zwaan, een fauteuil die Gerrit Rietveld in 1958 ontwierp voor de Wereldtentoonstelling Brussel 1958, is opnieuw in productie genomen door Pastoe. Het ontwerp krijgt daarmee een nieuwe plek binnen het hedendaagse interieur.
lees verder
Aanpassing garantiebeleid
De meubelketen Seats and Sofas compenseert gedupeerde consumenten en past haar garantiebeleid aan na ingrijpen van de Autoriteit Consument & Markt (ACM).
lees verder
 
Kunst, design en vakmanschap
lees verder
Bestellen bij Fonq onmogelijk
Bij de webshops van Fonq en Naduvi kunnen klanten momenteel geen bestellingen plaatsen. Op beide sites verschijnt een melding dat er tijdelijk geen betalingen worden geaccepteerd. Dat melden verschillende retailmedia nadat de holding achter de platforms uitstel van betaling heeft aangevraagd.
lees verder
Nieuwe directie Leolux
Leolux Furniture Group heeft een nieuw directieteam. Vanaf 16 maart staat het bedrijf onder leiding van Mathijs van der Zwaluw en Margriet van Zijl. De Venlose meubelfabriek kiest dus voor een complementaire leiding.
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden