Eerste brandstore Riverdale

Donderdag 11 oktober 2018

Tenbos opent morgen officieel zijn eerste Riverdale-brandstore van bijna 300 vierkante meter in woonwarenhuis Nijhof in Baarn.
Eerste brandstore Riverdale

Er bestaan al diverse Riverdale Inspiration Shop in woonwinkels, maar een brandstore was er nog niet, zo meldt Retailtrends. De 'look and feel' van Riverdale is door de hele shop-in-shop heen te vinden en er zijn gespecialiseerde medewerkers van het label uit Nootdorp aanwezig. Tenbos heeft voor Riverdale een webshop in Houten.

Directeur Patrick de Kleijn van Riverdale stelt dat steeds meer winkels ondersteuning van winkelbeleving voor de klant waarderen. Hij liet twee jaar geleden al weten in ieder land zo'n brandstore te willen openen waar consumenten de gehele collectie kunnen bekijken

Riverdale is in Nederland onder meer bij Intratuin te verkrijgen. Het grootste deel van de omzet haalt het echter uit winkels in de rest van Europa.

 



Links

www.nijhofbaarn.nl
www.riverdale.nl

Tags

Nieuws, interieur, inrichting, woning, woon, wonen, project, kantoor, meubel, tafel, salontafel, verlichting, licht, stoel, fauteuil, bank, zitmeubel, kast, stoel, fauteuil, dressoir, accessoires, #riverdale, #nijhof, #intratuin

Gerelateerd nieuws
 
Geslaagd debuut Trendz/Showup
lees verder
Inflatie augustus 2026 gelijk
De inflatie in Nederland stijgt naar 3,3% in augustus, en is daarmee dus is iets gestegen dan het niveau in de maand ervoor.
lees verder
 
Heimtextil ziet huis als rustpunt
lees verder
Nieuw perspectief op de Ambiente
Ambiente 2027 scherpt focus op interieur en contractmarkt met veel activiteiten op de beursvloer.
lees verder
Polspotten kiest nieuwe koers
Polspotten bestaat 40 jaar en grijpt het jubileum aan voor een nieuwe fase. Het Amsterdamse designmerk krijgt een nieuwe ceo, zet sterker in op e-commerce en sluit eind oktober zijn brand store aan de Westerstraat.
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden