Een heerlijk of brutaal huis?

Donderdag 08 juni 2017

Er zijn recent twee nieuwe boeken over interieurarchitectuur verschenen: 'Brut - Ruwe interieurs & ruige makers' en 'Hoe krijg ik een heerlijk huis'.
Een heerlijk of brutaal huis?
Een heerlijk of brutaal huis?

Het eerste boek 'Brut' is van Irene Schampaert & Iris De Feijter en uitgegeven door Terra Lannoo. Sfeervol brutalisme is de nieuwste interieurtrend met spierballen: industrieel, ambachtelijk en ruw. Brut toont zeventien ongepolijste, stoere huizen en de passie van hun makers voor ruwe materialen; blote bakstenen, roestig metaal, verweerd pleisterwerk, wrakhout en beton. De imperfecte maar uiterst esthetische interieurs zijn sfeervol en warm. Ontdek het verhaal van de ambachtslieden en architecten.

EAN 9789401442671| 312 pagina's | € 39,99

In het boek 'Hoe krijg ik een heerlijk huis', geschreven door interieurarchitect Doret Schulkes (foto 2), staan veel tips die direct toepasbaar zijn om van je huis een prettig huis te maken. "Interieurarchitectuur gaat niet in de eerste plaats over geld en spullen maar over kijken en Doret legt dat uit.", aldus Joke van Hengstum, oud voorzitter van de European Council of Interior Architects.

Doret Schulkes: “Iedereen kan in een huis wonen dat bijdraagt aan zijn geluk. Als iedereen in zo’n heerlijk huis zou wonen, zou de samenleving er veel beter uitzien. Het is mijn missie een heerlijk huis voor iedereen bereikbaar te maken. Daarom heb ik dit boek geschreven.” Een proefhoofdstuk is gratis te downloaden op www.eenheerlijkhuis.nl. Het is hier te bestellen.

EAN 9789090303376 | 176 pagina's | € 24,95

 



Links

www.bni.nl
www.doretschulkes.nl
www.terralannoo.nl

Tags

Nieuws, interieur, inrichting, project, kantoor, hospitality, facilitair, gebouw, beheer, boek, architectuur, stijl, design, ontwerp, #bni, #doretschulkes, #terralannoo

Gerelateerd nieuws
 
Vij5 viert 20 jaar in Den Bosch
lees verder
Retail onder druk kabinetsbeleid
Het Nederlandse kabinet vergroot druk op de retail met de nieuwe miljoenennota, zo stellen een aantal brancheverenigingen (waaronder Inretail) in een verklaring.
lees verder
 
Waardevol ontmoetingsplatform
lees verder
 
BNI aan boord bij River Event
lees verder
Faillissement Depot Design
Depot Design, een bekende naam in de Belgische design- en meubelretail en gevestigd in het Brusselse Tour & Taxis, is recentelijk failliet verklaard.
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden