Een heel persoonlijk bed

Vrijdag 19 december 2014

Na de lancering van het nieuwe beddenmerk Perzona op de meubelbeurs in Brussel is het nu de beurt aan de consument om kennis te maken met dit nieuwe merk. 'Een bed waarvan echt alles op je persoonlijke wensen is afgestemd', aldus Arjen Bergevoet, directeur van Perzona.
Een heel persoonlijk bed
Een heel persoonlijk bed Een heel persoonlijk bed Een heel persoonlijk bed

'Perzona biedt een gepersonaliseerd slaapconcept dat je in drie stappen naar het juiste bed brengt. Stap 1 is het laten maken van een scan', vertelt Arjen Bergevoet. ‘De camera meet scharnierpunten, lengte en volume. Het meten bepaalt de basis van je matras; de hardheid en soepelheid van het matras zijn daarna aan te passen met het insteken van zogenaamde tubes van verschillende diktes'. 

Bergevoet: ‘Een bed waarvan echt alles op je persoonlijke wensen is afgestemd bestond tot voor kort niet. Perzona is niet alleen qua matras op maat te maken, maar ook wat betreft design.'

 

Na de introductie van Perzona in Brussel is het nu tijd voor de volgende stap; het informeren, trainen en klaarstomen van de dealers voor de verkoop in de winkels. Daar valt ook het logistieke traject onder om de bedden en materialen voor de presentatie bij de dealers op de winkelvloer te krijgen. Ook is er een trainingsevenement georganiseerd voor de aangesloten retailers. Een belangrijk onderdeel van het nieuwe concept is de presentatie in de winkel. Dealers leveren een aantal vierkante meters in hun winkel leeg op en Perzona verzorgt de rest; van het presentatiemateriaal tot het neerzetten van de producten. Alles is op elkaar afgestemd.

 

Het media-offensief van Perzona is ondertussen in volle gang en ook op radio en televisie zichtbaar. Arjen Bergevoet: 'Het bed is onthuld, de branche is wakker. Nu gaan we de consument wakker schudden.'

 

In Vaktijdschrift Ons Huis, dat deze week is verschenen en binnenkort wordt bezorgd, leest u meer over het nieuwe slaapconcept Perzona.



Links

www.perzona.nl

Tags

bed, beddenmerk, slaapconcept, persoonlijk, gepersonaliseerd, scan, matras

Gerelateerd nieuws
Ontmoeting centraal op beurs
Jong talent en gevestigde merken samen in één designlandschap tijdens de beurs Destination Design 2026 in het Klokgebouw in Eindhoven.
lees verder
Ruim 300 aanmeldingen Imm
De voorbereidingen voor Imm Cologne 2026 zijn in volle gang. De meubelbeurs profileert zich nadrukkelijk als internationale B2B-inkoopbeurs met een focus op marktgerichte oplossingen binnen het thema World of Interiors.
lees verder
Ambiente Living: woonwereld bijeen
[Sponsored artikel] - Van 6-10 februari 2026 is Ambiente in Frankfurt het kloppend hart van de internationale interieurwereld waar alles draait om vormgeving, sfeer en beleving, met Living voor de nieuwste woonideeën en designontwikkelingen.
lees verder
Springers Wonen failliet
De high-end interieurwinkel Springers Wonen is eergisteren helaas failliet verklaard. De zaak was gevestigd in het Maliekwartier op de Eerste Korte Baanstraat 7 in Utrecht Oost.
lees verder
interieurinspiratie voor cadeau
[Sponsored artikel] - Wanneer iemand jarig is, begint de zoektocht naar iets dat opvalt zonder te overdonderen. Veel mensen denken al snel aan parfum of een cadeaukaart, hoewel dat vaak in een la eindigt.
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden