Een fluistering van de westenwind

Maandag 15 juni 2026

Met de lancering van Zephyr laat Arte de schoonheid van de Griekse mythologie nu ook doorsijpelen in het interieur. De collectie eert, zoals de naam al doet vermoeden, Zephyros: de zachte westenwind.
Een fluistering van de westenwind
Een fluistering van de westenwind Een fluistering van de westenwind Een fluistering van de westenwind

Vergeet zware mythes of klassieke prints, want met Zephyr verwijst het merk op een frisse manier naar de eeuwenoude verhalen rond de westenwind. De patronen doen denken aan zand, water en stof dat door de wind in beweging wordt gebracht, met een spel tussen ruwe en zachte texturen, matte en glanzende afwerkingen. Denk maar aan de zon die door de wolken lijkt te breken, volumineuze golven en dynamische lichteffecten. Bijzondere materialen zoals natuurlijke sisal, aaibare suède en glimmende metaalfolie versterken het effect van de patronen alleen maar meer. 

 

Net zoals de westenwind blijven de dessins subtiel, maar daarom niet minder mysterieus. Aardetinten en warme accenten keren vaak terug, waardoor de collectie perfect aansluit bij het interieurbeeld van vandaag, waarin zachtheid en tactiliteit cruciaal zijn. Maar net als de eeuwenoude verhalen is ook deze collectie van Arte ontworpen om de tand des tijds te doorstaan. Ze speelt niet in op vluchtige trends, maar op een tijdloze sfeer die vandaag alom geliefd is.



Links

www.arte-international.com

Tags

nieuws, interieur, collectie, behang, wandbekleding, installatie, plakken, aardetinten, ontwerpen, design, interieurbeeld, zachtheid, tactiliteit, trends, tijdloos, sfeer, merk, patronen, zand, water, stof, beweging, mat, glanzend, sisal, suede, lichteffecten, #arte, #arteinternational, #zephyr

Gerelateerd nieuws
Tweedehandsplatform Ikea breder
Interieurketenbedrijf Ikea brengt haar tweedehandsplatform - na Spanje, Noorwegen, België en Luxemburg - nu ook naar Engeland. Voor een uitrol in Nederland is nog geen datum gepland.
lees verder
Verhaal creatieve makers op Incoda
Unique Objects: het verhaal van creatieve makers komt tijdens het interieurevent Incoda in de Evenementenhal Gorinchem in september tot leven.
lees verder
Focus op regeneratieve architectuur
Architect@Work Rotterdam legt focus op regeneratieve architectuur. Het evenement vindt plaats in september in Rotterdam Ahoy.
lees verder
 
Verhuizing Van Zweden
lees verder
Design Post Keulen krijgt dubbelrol
Design Post Köln maakt in 2026 deel uit van zowel Orgatec als Idd Cologne. De designlocatie wordt een extra presentatielocatie voor Orgatec en vormt het centrale vertrekpunt van het stedelijke concept van Idd Cologne.
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden